"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineVlkodlaci - info a foto

22. července 2010 v 15:48 | ROSE *-* |  Ostatní vlkodlaci
1. Sam Uley
Potomek Leviho Uleyho. Sam je vůdce smečky, ač to nezdědil po předcích. Byl první vlkodlak od dob Ephraima Blacka apod. Miloval Leah Clearwaterovou, ale kvůli otisku do Emily (jpozději jeho snoubenka) ji opustil. Když se Jacob v Rozbřesku vzbouří, je vůdcem větší smečky.
Sam Uley

2. Jared
Jared byl ve smečce jako druhý. Rád s ostatními uzavírá sázky a soutěží. Je také velký jedlík. Otiskne se do Kim, jeho solužačky, která ho milovala už dřív, ale on si jí nevšímal.
jared

3. Paul
Paul je třetí ve smečce. Je to největší jedlík. Má problémy se sebeovládáním, často se pere a téměř s každým. Když přijela domů Jacobova sestra Rachel, otiskl se do ní. Rachel se do něj zamilovala. Jacob ani Billy Black tento svazek moc neocenili.
paul

4. Embry Call
Embry byl ve smečce jako čtvrtý. I on rád uzavírá sázky a soutěží. Je to smíšek a vtipálek. Miluje auta a motorky, rád na nich s Jacobem a Quilem pracuje. On a Quil Ateara jsou nejlepší přátelé Jacoba. V knihách se do nikoho neotiskl.
embry call

5. Jacob Black
Jacob Black je syn Ephraima Blacka, což byl alfa smečky chlapcových pradědů. Už v prvním díle Twilight se zamiluje do Belly Swanové. Hodně se s ní spřátelí v Novém Měsíci. Potom se ale dostane do smečky a přestane se s ní bavit. Přátelství obnoví a potom se zase rozejdou. V Zatmění Jacob vyzná Belle lásku. Bella ho však odmítne kvůli upírovi Edwardu Callenovi. Společně se smečkou pak bojují po boku upírů Cullenových proti armádě novorozených. V Rozbřesku čeká Bella s Edwardem dítě. Smečka jí chce zabít, protože se bojí Bellina dítěte. Jacob od smečky odejde. Později se k němu přidají i Leah a Seth Clearwaterovi a Jacob tak založí novou smečku. Bella porodí a málem zemře. Edward ji na poslední chvíli přemění na upírku. Jacob chce Renesmee zničit, ale otiskne se do ní. Na konci knihy se však smečka znovu spojí proti Volturiovým, kteří chtějí zabít Renesmee. 
Jacob Black

6. Quil Ateara
Quil Ateara je jeden z posledních, kteří se přidávají do smečky. Je to nejlepší přítel Jacoba a Embryho. Do smečky se přidá až v Zatmění. Otiskne se do Claire, což je Emilyna (Emily je Samova snoubenka) dvouletá sestřenice. Quil se o ní stará jako otec. Protože vlkodlaci nestárnou, může Quil čekat na to, až Claire doroste.
quil ateara

7. Leah Clearwaterová
Jediná dívka ve smečce. Miluje Sama Uleyho. Chodila s ním moc dlouho, ale Sam se potom stal vlkodlakem a otiskl se do Emily, takže Leah opustil. Ona to dlouho nemohla unést. Přeměnila se, když zemřel na infarkt v Novém Měsíci její otec, Harry Clearwater, což byl jeden ze starších kmene (jeho místo později přebrala jeho žena, Susan). Leah nemá ráda, když se k ní ostatní chovají jako k holce, chce být vždycky stejně tvrdá, jako ostatní. Částečně také proto je v Zatmění zraněn Jacob Black, který jí zachránil před smrtí. Ve čtvrtém dílu se po rozdělení smeček přidá na staru Jacoba. Když Jacob plánuje, že po Bellině přeměně uteče, chce jít s ním, protože se nikdy nepřenesla přes Samovu "zradu".
leah clerwater
  
8. Seth Clearwater
Nejmladší člen smečky. Je to bratr Leah a přeměnil se ve stejnou dobu, jako ona. I přes to, že je nejmladší, chtěl by se účastnit úplně všeho. V Zatmění bojoval po boku Edwarda Cullena proti Rileyimu a Victorii a téměř sám přemohl Rileyho. Od té doby měl Edwarda moc rád. V Rozbřesku se po rozdělení smečky přidal jako jeho sestra na Jacobovu stranu. Nedělalo mu problém navštěvovat Cullenovi.
Seth Clearwater
Je tam těch vlkodlaků ještě trochu víc, ale o těch skoro nic newím, takže jsem je nezmiňovala...   
 


Komentáře

1 Renny♥ Renny♥ | Web | 22. září 2010 v 17:28 | Reagovat

Ty jo nevěděla sem, co je v rozbřesku. Budou mít dítě? Páni, na to do kina pudu :)

2 Haňulka Haňulka | 29. prosince 2010 v 15:40 | Reagovat

Máš hezký blog, škoda, že nepřáteluješ. :) Hezký článek... Muselo dát práci to všechno sepsat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače