"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineFFL: Kapitola II. - První svačinka, první lekce a první souboj

23. srpna 2010 v 10:56 | ROSE *-* |  - Fight for Love
fight for love
Ten Jasper nás odvedl do nějakého skladu. Potom odněkud přišli lidé. Bylo jich asi kolem třiceti. Zacítila jsem ještě silnější pálení v krku a chtěla jsem se na ty lidi vrhnout tak, jak to udělalo většina té "armády". Já ne. Jack už se stratil, ale Anne seděla u mě. Bojovala sama se sebou. Já nijak nemusela. Prostě jsem nesměla a neudělala jsem to.
Ten Jasper chodil mezi nimi a uklidňova případné nesváry o kořist. Byla jsem vyděšená a žíznivá.
Přišel k nám Jack a nesl nějaké mrtvé tělo. Měl zlomený vaz, ale ještě všechnu krev. "Vezměte si! No tak! To pálení potom přestane a je to moc dobré..." přesvědčoval nás. Anne si k tomu člověka klekla, prokousla mu hrdlo a začala sát. Já ne. Seděla jsem a už poněkud obtížněji korigovala svoji chuť na lidskou krev. "Chci ještě!" povzechla si Anne. "Tak pojď!" Jack jí chytil za ruku a táhl do středu dění. Chtěla jsem jít za nimi, ale zároveň nechtěla. Odolala jsem.
Přišel ke mně Jasper. "Proč se nejdeš krmit s ostatními?" vyjel na mě. "Odmítám vraždit!" prskla jsem. "Víš...v přírodě platí jedno pravidlo. Zabíjej nebo budeš zabit! A ty přeci nechceš zemřít!" usmál se a hodil přede mě mrtvé tělo nějaké ženy. Potom odešel. Ne, už se nedalo jen tak odolat. Prostě jsem se zakousla. Byla to ta nejlahodnější věc, co jsem kdy jedla nebo pila. Téměř jsem cítila, jak mi to dodává energii. Jasper měl pravdu. Pokud nechci zemřít, musím vraždit. Je to odporné, ale co...

Žili jsme na nějaké mýtině. Upíři spát nepotřebují, takže nás nechali tam. Jasper a ta Maria pravidelně hlídkovali, aby se mezi sebou neprali. Někdy to bylo nevyhnutelné. Já se prát nechtěla. Někde v podvědomí jsem tušila, že bych byla schopná přeprat každého, ale nechtěla jsem se prát. I to však bylo nevyhnutelné.
Anne seděla na jednom kameni a já jí seděla u nohou. Jack seděl naproti mě. Já si povídala s Jackem a Anne jen tak koukala do prázdna. "Víte, slečinko...na tomhle kameni jsem seděl vždycky já..." ozval se za námi hrubý hlas. Nebyl tak vypracovaný jako Jack, ale byl silný, to z něj čišelo. "Teď tu sedí ona. Myslím, že jste si ten pitomý balvan nepodepisoval?" otočila jsem se na toho muže. "Je můj!" vřískl. Snažila jsem se potlačit smích, co to šlo. On se tu hádá o kámen! O KÁMEN!!! Viděl to a to ho dožralo. Zavrčel a rozeběhl se proti mě. Lehce jsem uhnula a strhla k zemi. Dral se nahoru, ale já mu to nedovolila. I já jsem měla hodně síly. Rychle jsem k němu klekla. Jedním mocným úderem do hlavy jsem ho zabila. Rozsypal se na malé kousky. Ve vteřině tam byla Maria s Jasperem. Jasper se na mě vyděšeně a překvapeně podíval. Maria zapálila ty kousky, co z něj zbyly a podívala se na mě s širokým úsměvem. "Dokážu odhadnout lidi i upíry. Aaaaa, máme to vyhrané!" smála se, když tančila pryč. Jasper po mně hodil posledním pohledem, tentokrát obdivným a zmizel za Mariou. "Tak to bylo...HUSTÝ!" smál se Jack. Anne se na mě vyděšeně koukala. "Co je?" otočila jsem se na ní. "Tys ho zabila. Přemohla jsi ho!" vyhrkla vyděšeně. "Já vím. Jsem odporná!" otřásla jsem se. Anne si prkeně sedla na právě vybojovaný šutrák. Tentokrát z naší trojice nemluvil nikdo. Anne seděla ještě trochu vyděšeně, Jack se na mě šklebil a já seděla zamyšlená a znechucená sama sebu. On by mě zabil. Je lepší, že jsem ho zabila já... To Jasperovo pravidlo... Ale na druhou stranu...zmařila jsem něčí... Je to vůbec život?! Ne. Teď nás vyškolí na boj. Budeme bojovat o území tak, jak jsem právě bojovala o ten balvan. Když nezemřeme v boji, tak po roce, až naše síly zevšední, zabijí nás stejně. Slyšela jsem to vykládat Mariu.Tohle přeci nebyl život. Ani přežívání. To bylo peklo.

První lekce soubojů byla zvláštní. Jasper nám popisoval, jak to vypadá na bitevním poli. Všichni ho poslouchali. Bylo to zajímavé a odporné zároveň. "V boji existuje 5 základních pravidel! Takže...Pravidlo č. 1: Nikdy se neotáčej k nepříteli zády! Pravidlo č. 2: Rychlost je největší zbraní! pravidlo č. 3: Soustřeď se! Pravidlo č. 4: Využij slabosti těch druhých! A poslední pravidlo je nejdůležitější: Nevrhejte se na tu nejsnadnější kořist! Budou to čekat a je s námi amen!" vyjmenovával a procházel mezi námi. Uložila jsem si to do hlavy. Byly to i klíče k přežití. Potom jsme museli naoko bojovat s ním. Všechny složil. Nakráčela jsem tam já. Čekal, až zaútočím jako první. Rozeběhla jsem se proti němu. Chtěl mě sejmout, jako jsem sejmula já předtím toho upíra. Já se ale jeho ruce obratně vyhnula. Bylajsem za jeho zády a úplně obyčejně jsem ho chytila za krk, blokla jsem mu nohy a namířilasvou pěst k jeho hlavě. Potom jsem ho pustila. Všichni na mě zírali. Včetně Jaspera. "Naprosto perfektní!" špitl tiše a pokynul dalšímu. Anne už na mě čekala. "Začínám být ráda, že se s tebou kamarádím!" špitla tiše a vystrašeně se koukala, jak Jasper háže s Jackem o zem.  

Potřebovala bych hlásnout ve druhém kole SON-film, kde soutěžím s Titanicem... Díky, hlasujte HERE, oplatím :-*

 


Komentáře

1 Nikita & Charlotte→♥Affs♥ Nikita & Charlotte→♥Affs♥ | Web | 23. srpna 2010 v 11:11 | Reagovat

Super.. !

2 Kačaba Kačaba | Web | 23. srpna 2010 v 11:21 | Reagovat

já taky :))

3 Kačaba Kačaba | Web | 23. srpna 2010 v 11:22 | Reagovat

máš ode mě 2. hlas :))

4 crazYNka crazYNka | E-mail | Web | 23. srpna 2010 v 15:48 | Reagovat

krasny!!!!mas tam muj hlasek:)

5 Alice 8.5///afffko Alice 8.5///afffko | Web | 24. srpna 2010 v 9:22 | Reagovat

Ahoj affko . Pls prečítaj si prvý článok na blogu .

6 Andrea SB Andrea SB | Web | 24. srpna 2010 v 11:39 | Reagovat

krasna povidka

7 nesii nesii | Web | 16. října 2010 v 17:17 | Reagovat

super!!!!! Nádherná kapitola, teším sa na ďalšiu kapitolu, tvoje poviedky miluejem, po nikom neopakuješ a nehráš sa v tých poviedkach na niečo "väačsie"
Proste tvoje poviedky milujem!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače