"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineFFL: prolog

10. srpna 2010 v 12:42 | ROSE *-*
Je to šíleně krátké, ale to jenom ten prolog... Ty kapitoly by měly být delší...
fight for love
Můj život? Jako ten nejkrásnější sen. Jako ráj. Můj život byl tak...krásný. Plný smíchu a radovánek. Každý mi ho záviděl. A nejen to, ale i můj vzhled. Byla jsem tou nejkrásnější dívkou široko daleko. Každý muž, kluk i stařec se za mnou otočil. Dlouhé blond vlasy a pronikavé modré oči mi záviděla snad každá dívka. TAK PROČ?! PROČ MI HO VZALI?! PROČ?!
Začnu od začátku... Byla jsem dcera toho nejzámožnějšího kupce v celé Jižní Americe. Moje matka byla dokonale krásná blondýna a já jsem její půvab sdědila se vším všudy. Kadý muž se za mnou otočil a každá dívka mi záviděla. Moji rodiče mě milovali a zahrnovali mě luxusem. Ničeho jsem neměla nedostatek a všechny dveře otevřené. Byla jsem jako princezna. Všichni mě obskakovali. Můj život byl jako sen. A potom...bylo už všechno dokonalé. Zamilovala jsem se. Harry Clarson. Jenže můj princ nebyl princem ani zdaleka. Chudý, jeho matka měla ve městě velice špatnou pověst a jeho otec byl schopný propít i vlastní děti. On byl ale jiný. Chytrý, inteligentní, pozorný, učenlivý, milý, přátelský a krásný. Temně hnědé oči a hnědé vlasy, které mu padaly do obličeje. Moji rodiče ale s mým výběrem nesouhlasili. Utekla jsem s ním. Měla jsem svých peněz dost. Žili jsme v Riu a měli se nádherně. Byla jsem vůči rodičům nevděčná? Ano. Mě to ale tenkrát moc netrápilo. Vždycky jsem upřednostňovala svoje štěstí.
Byla noc a já se s ním vracela od známých domů. Byla to polní cesta. Nebylo tam ani živáčka. A potom se to stalo... Před námi se zjevila žena. Úchvatně krásná, mnohem hezčí než já. Rudé oči jí plály a na tváři měla výraz blažennosti. Za ní stál muž. Měl krátké rozježené vlasy, obří postavu a krvelačný výraz. "Tu holku chci, Franku! Toho kluka si dám!" prohlásila a zasmála se. Frank se k ní přidal. Nechápala jsem to. Jen jsem stála jako přikovaná a hleděla na tu ženskou s bázní v očích. Harry dělal vedle mě to samé. Ta žena přistoupila nejdřív ke mně. Pohladila mě úlisně po vlasech. Ucukla jsem hlavou a ona se zasmála. Harry vypadal, že jí chce přelámat kosti v těle. Už chtěl uděat krok, když ho přdržel ten obr. Držel ho tak pevně, že mu zlomil ruku. Harry vřískl bolestí. Začaly mi téct slzy. Prosila jsem jak tu ženu, tak boha. Nic. 
Ta žena si ke mně přičichla. "Voní krásně! Je to taková...jablková vůně. Škoda, že jí přeměníme, že Franku? No nic, potřebujeme bojovníky jako ona. Toho kluka si nechám pro sebe!" hraně si povzdechla a zakousla se mi do hrdla. Chvilku sála mojí krev. Bolelo to. Já se zmítala v bolestech a křičela jako pominutá. Přestala. Bolelo to snad ještě víc. Proč mě radši nezabila? Z té rány na krku začal sálat oheň. Pálilo to. A ten oheň postupně spaloval celé mé tělo zevnitř. Křičela jsem a prosila o smrt. Potom jsem slyšela ještě křik Harryho. A potom jen tma a bolest. Věděla jsem, že neumírám. Kdyby ano, nebolelo by to. To bych necítila ani tu bolest...  
maria
 


Komentáře

1 Andrea SB Andrea SB | Web | 10. srpna 2010 v 15:23 | Reagovat

Ahoj potěšila jsi mě že se ti líbí můj blog a chceš spřátelit na mym blogu máš diplomek:)
Máš krásný blog a četla jsem si ten prolog mohla by s tebe být spisovatelka:):)
už se těším na další díl

2 Alice 8.5//affko♥ Alice 8.5//affko♥ | Web | 10. srpna 2010 v 15:48 | Reagovat

Fakt skvelý príbeh ! Mohla by si byť spisovateĽkou . A dík že si za mňa hlasla :)

3 Blueberry Blueberry | Web | 10. srpna 2010 v 17:52 | Reagovat

Ahoj.nevím proč,ale chtějí mi zrušit blog.Možná si založím nový,ale nevím:-(
Snad se to nějak vyřeší:-( Kdyžtak dám vědět:-(
Jinak povídka je opravdu krásná.Jako vždycky:-)

4 tamia tamia | Web | 10. srpna 2010 v 23:15 | Reagovat

WOW,NÁDHERA,ZAJÍMAVÉ,MOC HEZKY SE TO ČETLO:-) MÁŠ TALENT HOLKA,PIŠ DÁL:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače