"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineHole in Heart - jednorázovka

21. srpna 2010 v 16:11 | ROSE *-* |  - Hole in Heart
Jednou ráno jsem se prostě vzbudila a napadla mě tahle jednorázovka... ANO, ZASE S BELLOU!!!!! Prostě jsem chtěla nastínit to, jak se musela cítit Victoria, když zabili Jamese...

Jméno: Hole in Heart (Díra v srdci)
Autor: Já (ROSE *-*)
Stav: jednorázovka
Postavy: Victoria, James (ne přímo), Laurent, Edward, Bella, Cullenovi, Riley, a ostatní
Moje spokojenost: 78%
Věnování: Blueberry, ať se její blog dá znovu do provozu

*===z Victoriina pohedu===*
Laurent mi přinesl zprávu. Je mrtvý. Ten Edward ho zabil. Ale...to přeci nemohla být pravda!!! To ne!!! Můj James...
Jsem zoufalá? ANO!!! Nejdřív jsem se naštvala. Mále jsem Laurenta zabila. Rozzuřeně jsem křičela a házela jsem prvními věcmi, které jsem měla po ruce. Potom to konečně doteklo mému mrtvému srdci. Tenkrát jsem sebou praštila do střepů a provzlykala celé dva dny. Tohle přeci ne!!! Třetí den jsem vstala. Zaslouží si pomstu!!! On musí cítit totéž, co já. Musí se dívat, jak ta jeho pošetilá holka umírá. Jak jí pomaličku a velice bolestive vysávám krev z těla. A ona křičí bolestí. Potom mě asi ten vrah zabije. Ale to je jedině dobře. Chci smrt. Bez něj už to nemá cenu... 

Pověřila jsem Laurenta, aby to všechno prozkoumal. On to pro mě udělal. Byli jsme přáteli moc dlouho, takže ji sledoval i přes to, že byl zamilovaný do té Iriny.
Říkal, že jsou pryč, ale vrací se. To bylo ideální. Nemůžou mě zastavit, ale bude je to bolet. Perfektní. To, že Laurenta zabili mě nijak netrápilo. Spíš naopak, dozvěděla jsem se o vlkodlacích. Budu jen muset být opatrnější...
Jenže později jsem zjistila, že ti vlkodlaci nejsou tak hloupí, jak jsem si myslela. Snažila jsem se hledat skulinku v jejich hlídkách, kde bych mohla proklouznout, ale nedařilo se mi to. Pořád se za mnou někdo hnal. Já ale odjakživa dokázala včas zmizet, takže mě nedostali. Jedinné štěstí, byli čtyři!!!
Tohle trvalo další rok. Prostě jsem se k ní nemohla dostat. Bohužel se vrátili i Cullenovi. SAKRA!!!! Počet těch vlkodlaků se zvyšoval. Nakonec jich bylo sedm!!!
Už to nešlo. Nejen, že mě naháněli ti vlci, ale i Cullenovi. Jednou mě zachránilo jen to, že se mezi sebou poprali. Jinak bych byla dávno po smrti.
Musela jsem jít na to jinak, ale jak? Snažila jsem se zjistit minulost všech těch upírů. Nic moc. Jenom mě zarazil ten...Jasper. Upíří války na jihu...armády novorozených... Perfektní! Ještě téhož dne jsem si proměnila prvního kluka, ze kterého jsem cítila sílu. Riley Biers. On se bude o novrozené starat, takže ta jasnovidka neuvidí, kdo za tím skutečně stojí. Můj plán byl perfektní.
Bohužel to nešlo tak hladce. Ti novorození byli...nezvladatelní. Riley měl problémy. Snažila jsem se povzbudit ho. Proto jsem hrála, jak moc ho nemiluji. Skočil na to. Byl tak naivní...ale to všechno ještě usnadňovalo. I když ve mně hlodal červ zrady. Zradila jsem ho. Milovala jsem ho a já ho teď zradila. Ale touha po pomstě přehlušila všechno. Byla ve mně nejsilnější. Toužila jsem jí zabít tak moc...

Moje armáda byla perfektně vytrénovaná a tak jednoduše zaútočili. Oni to čekali - přirozeně a už čekali na jedné mýtině. Novorození se pustili do ostatních. Měli jsme to úžasně vymyšlené, rozdělili jsme se na polovinu a ostatní na ně měli zaútočit zezadu. S těmi vlkodlaky nikdo nepočítal. Nevěděla jsem, že by se vlkodlaci a upíři mohli spojit. CHYBA! Moje armáda...! 
Já jsem šla s Rileym pro hlavní cenu. Na ničem jiném mi nezáleželo. Chtěli jsme je překvapit, ale i v tom jejich provizorním táboře byl jeden vlkodlak. Dal jim signál. Byli připravení. Cullen a ten vlkodlak chránili mojí kořist svými těly. Cullen mě chtěl nejprve odříznout od Rileyho, poštvat ho proti mně. Jenže ten naivní hlupák mě miloval. Nakonec se začal bít s tím mladým vlkodlakem. Já se mezitím začala prát s Cullenem. Uměl číst myšlenky, ale já byla v boji dobrá. 
Potom Rileyho zabili. Křičel a prosil mě o pomoc, ale on byl jen pěšák, podobně, jako všichni v mojí armádě. Mě to ale vyděsilo. Vždycky jsem doufala, že zemřu, ale najednou se mi zemřít nechtělo. Chtěla jsem utéct. Proč jsem to tenkrát neudělala? Proč jsem radši nezachránila holý život? 
"Ale no tak! Chceš zase zbaběle utéct? Lepší možnost už neseženeš!" zmrzla jsem. Měl pravdu... Pořád jsem se ale neotočila. "Chceš něco vědět? James...nikdy tě nemiloval. Jednoduše s tebou byl proto, že se mu hodilo být s někým, kdo umí včas zmizet..." zasyčel na mě. To mě uvedlo do stavu zuřivosti. "Lžeš!" zavrčela jsem a otočila se k němu čelem. "Myslíš?"krutě se zasmál a poklepal si na spánky. S bolestným výkřikem jsem se na něj vrhla. Prali jsme se...dlouho.
Strhl mě na zem a já věděla, že už se neubráním. Naposledy jsem vydechla. V mysli se mi přehrál před očima celý lidský i upíří život. Potom mi jedním tahem oddělil hlavu od těla a já se rozsypala na kousky. Jako když upustíte talíř a on se roztřískne o podlahu. Ani to nijak zvlášť nebolelo.
Viděla jsem před sebou jenom jeho tvář, když jsem vycházela vstříc smrti...  

Fotky postav:

james, laurent, victoria (hole in heart)
edward

bella


Potřebovala bych ještě hlásnout v SON-Song, soutěžím tam se Supermassive Black Hole (Stmívání, scéna z baseballu). Děkuji všem, samozřejmě oplatím!!!

Hlasujte HERE, děkuji :-*

 


Komentáře

1 Nikita & Charlotte→♥Affs♥ Nikita & Charlotte→♥Affs♥ | Web | 21. srpna 2010 v 16:36 | Reagovat

Samozrejme že mi to nebude vadiť. :) Jja som ho našla aj tak na inom blogu :)

2 Kačaba Kačaba | Web | 21. srpna 2010 v 17:14 | Reagovat

Ahoj :)) ok ráda spřátelím, dipa nechci :D a hlasovala jsem ti v tý soutěži, máš ode mě 6. hlas :)

3 ELIS ELIS | Web | 21. srpna 2010 v 19:16 | Reagovat

JJ,ráda hlásnu
:))

4 Kathy Kathy | Web | 21. srpna 2010 v 19:59 | Reagovat

Hlasovala jsem pro tebe:) Ten song zbožňuju:)
Jinak na blogu je termín odevzdání prvního úkolu
http://kathysanders.blog.cz/1008/1-kolo-literarni-souteze-termin-odevzdani

5 crazYNka crazYNka | E-mail | Web | 21. srpna 2010 v 20:23 | Reagovat

krasny:).hasla jsem ti:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače