"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineNěkdy život prostě není fér - jednorázovka

6. srpna 2010 v 20:42 | ROSE *-* |  - Někdy život prostě není fér
Další z mých "skvělých" jednorázovek. A guala...zase tam je Bella. Už mě to vážně nebaví. To jí prostě nemůžu vynechat?! Ne, v téhle povídce je nezbytná...

Jméno: Někdy život prostě není fér
Autor: ROSE *-* (kdopak to je :-D)
Stav: jednorázovka
Postavy: Jessica Stenley, Edward Cullen, Isabela Swan, možná Mike Newton
Moje spokojenost: 84% (nějak si věřim...)
Věnování: Thamie, děkuji za ty povzbudivé komentáře, moc si toho cením  a ostatním mým SBénkům, moc děkuji za všechno

*===z pohledu Jess===*
Jsem zoufalá. Už nevím, co mám všechno udělat pro to, aby si mě všiml. Už nevím, jak bych měla vypadat, aby se na mě alespoň jednou podíval. Chce se mi brečet. Oslovit ho? Ani náhodou. Myslel by si, že jsem slepice. Ale co na tom? Vždyť si to myslí stejně! Každý si to myslí. I učitelé. Ano, nemůžu nevidět ty jejich posměšné úšklebky, když mě vyvolají. "Stanleyová!" to slovo zní výsměšně už i mě samé. Ale proč?! Vždyť já se snažím. Učím se... Jenomže vždycky k tomu musím přidat nějakou tu svojí perlu. Ale za to já nemůžu!! Prostě už jsem taková...
Na mojí ukecanost si stěžuje kde kdo. I moji přátelé. Angela, Mike, Erik a Tylor. Jediný, kdo se mnou nemluví jako s odpadem je Lauren. Jenomže s tou se nechci bavit prozměnu já. Ty její řeči jsou někdy až odporné. Je zlomyslná a škodolibá.
Kdybych nebyla blbá, mohla jsem mít mnohem lepší přátele. A to mě přivádí zpátky k němu. Je dokonalý. Vždycky ho sleduju. Když jde po chodbě, nebo sedí ve třídě na biologii a matice. To jsou moje oblíbené předměty. Z obou propadám, ale to proto, že je tam on. A on se chová, jakoby moje pohledy zaregistroval, ale nestála bych mu za to, aby mi věnoval jenom jedinný, třeba koutkem oka. Proč? Vždyť já ho miluju!
Ptala jsem se mámy. Co mi chybí? Proč si mě nevšimne. "Zlato, ty jsi krásná, milá a přátelská! Nedělej si s tím hlavu, najdeš si lepšího chlapce!" ale ani ona mě nedokáže brát vážně. Jako bych tu stála s culíčky, idiotským úsměvem, lízátkem v ruce a panenkou v podpaží. Ale proč?! Vždyť JSEM normální!!!
Jednou jsme spolu byli ve dvojici i na laborkách. Tetelila jsem se štěstím. Jenže on se posadil co nejdál ode mě, nepromluvil za celou hodinu a dokonce se úporně snažil se mě nedotknout. Pamatuju si, že tu noc jsem celou proplakala. A tu další částečně taky.
Měla bych být dokonalá jako ta ledová královna Rosalie? Jenomže takhle já v životě vypadat nebudu!!! Nebo tak "roztomile" jako ta dětinská Alice? Ne, ani náhodou. Možná je to tím, že...ČÍM? UŽ SI NEVÍM RADY!
Šmírovala jsem za dveřmi ředitelova kabinetu a slyšela jsem, jak se o něčem dohaduje s učitelkou výtvarného umění. Dva plesy. Normální a stužkovací bál. Můj bože, jestli mě nepozve ani na jeden, tak si půjdu rovnou udělat díru do hlavy!!!

Ovšem konec světa nastal v okamžiku, kdy vystoupila na parkoviště z takový děsný ojetiny Isabela Swanová. Okamžitě jsem se s ní spřátelila. Lauren byla schopná o mně nakecat úplné nesmysly a tak jsem se s ní snažila spřátelit dřív. Byla ještě horší, než Angela. Na otázky odpovídala jenom strohým Jo a Ne, takže jsem musela veškerý rozhovor obstarávat sama. Chvilkami to vypadalo, že si žvaním pro sebe, protože ona mě snad ani nevnímala. GRR! Tady je někdo namyšlený!! To moje babička... Už zase, já vím... Už jsem měla na jazyku otázku: "To jsou všichni z Phoenixu takhle soustředění na sebe?", když mě utla otázkou: "Kdo jsou oni?" páni, nejdelší věta, jakou dneska pronesla! Samozřejmě, ukazovala na Culleny. "Takže ta bloncka je Rosalie a ten kluk je Emmet. Oni spolu chodí, víš? Potom ta malá tmavovláska, to je Alice a ten kluk Jasper. Jo, to je ten, co vypadá, jako když ho něco bolí..." představila jsem téměř všechny. "A on?" neušlo mi, jakým pohledem hodila po něm. Sotva jsem pomyslela na jeho jméno, střelil ke mně pohledem. To bylo poprvé. Rychle jsem sklonila hlavu k desce stolu a zrudla jako rajče. "To je Edward Cullen. Ale žádná mu očividně není dost dobrá, takže s ním nemarni čas..." už jsem chtěla dodat: "jako já", ale nakonec jsem to spolkla. Jenže ona na něj zírala pořád. Bože, to ne! On jí ty pohledy oplácel!!!

Na ten ples mě nepozval. Jel S NÍ někam do háje. Bylo mi to děsně líto a nakonec mě pozval Tyler. Chtěla jsem na ten ples jít, takže jsem to přijala. Ale nedokázala jsem se bavit. Neustále jsem musela myslet na ně. Katastrofa přišla druhý den, když přišli do školy ruku v ruce. Ten den jsem se ze školy omluvila a proplakala celý den doma. 
Na tu stužkovací slavnost jsem pozvala Mikea. Ale ani ten blbec Newton mi nedokázal odpovědět. Doufal, že ho pozve ONA. Pche! Proč? Vdyť není hezčí, než já!! Tak proč? Proč musela přijet a skazit mi tak celý život?! Proč?! ŽIVOT PROSTĚ NENÍ FÉR. Už to vím. Už nejsem jenom ta malá holčička. Už jsem téměř dospělá a musím se o sebe postarat. Už se nemůžu vybrečet mamince na rameni. Už musím kopat sama za sebe. Ne, život není fér...

Fotky postav:
jessica
edward
bella
 


Komentáře

1 Blueberry Blueberry | Web | 6. srpna 2010 v 21:28 | Reagovat

Wow:-)Je skvělá.Úplně mě dostal tvůj styl psaní.A skvělý příběh:-)

2 Blueberry Blueberry | Web | 6. srpna 2010 v 21:28 | Reagovat

Jo a máš u mě diplom:-)

3 Twilightka Twilightka | Web | 6. srpna 2010 v 22:46 | Reagovat

Promiň, ale kterou Bree myslíš? Sry, mám dlouhé vedení xD

4 t--wilight t--wilight | Web | 7. srpna 2010 v 4:14 | Reagovat

ahojky, na mail, který jsi uvedla v objednávce jsem ti poslala hotový design :-)

Kdybys potřebovala pomoc s nastavením, stačí říct  :-)

5 TAMIA TAMIA | Web | 7. srpna 2010 v 16:12 | Reagovat

WOW,MOC HEZKÝ,PRO JESSICU SMUTNÝ.-))
A MOC TI DĚKUJU ZA VĚNOVÁNÍ:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače