"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineV&W: kapitola I. - začátek příběhu...

2. srpna 2010 v 15:27 | ROSE *-* |  - Vampire & Werewolf

vampire&warwolf - hl.obrázek
Takže...ahoj. Moje jméno je Georgiana Cullenová, ale říkají mi Georgie. Chci vám vyprávet svůj příběh. Je to příběh lásky a odlišnosti. Prostě příběh, který nemá obdoby...
Žiji s Cullenovými řadu let. Jsem biologická sestřenka Rosalie, ale vůbec se jí nepodobám. Mám polodlouhé hnédé vlasy, divoce zakroucené do prstýnků a karamelově hnědé oči, které se mění vždycky na černou, ale jenom, když mám žízeň. Ano, mám karamelkové oči, což znamená, že se neživým lidskou, ale zvířecí krví. Nejsem monstrum... Co se týče upírských darů, umím zastavit čas. Je to nudné a nepotřebné. A co se mého věku týče...je mi šestnáct, asi 190 let.
Mám ke všem svým sourozencům vřelý vztah. Rose miluju, je to to nejlepší, co mám. Potom je tu Met. Ten je nejveselejší a nejlepší kámoš v jednom. Alice je malá a čiperná osůbka, kterou bezmezně obdivuji. Jasper je ke mně vždy milý a pozorný. A Edward. Asi Vás napadne, že bychom měli být spolu, pár. Vůbec to tak není. Je to ten absolutně nejlepší přítel, kterého jsem jen mohla mít. Jedině on mi dokáže zvednout náladu a plně mě vyslechnout. Někdy se ke mně chová jako starostlivý otec.

Můj příběh začíná dnem, kdy jsme byli ve Forks již dva roky. Ten den se o nás přestalo tolik mluvit. Proč? Na forkskou střední se přihlásila ová studentka. Isabela Swanová, dcera místního šerifa. Okamžitě se stala terčem drben, stejně jako tenkrát my a zároveň se všichni nemohli dočkat jejího příjezdu (což se o nás tenkrát říct nedalo).
Okolnosti mě donutily, abych si Bellu Swanovou prohlédla až v jídelně, při obědě. My samozřejmě nejedli nic, ale povídali si.
Několikrát se stávalo, že jsme od stolu Belly Swanové, jak některá z jejích nedávno nabytých přítelkyň vyslovila hihňavě naše jména. Edward k ní vzhlédl a strnul. "Nedokážu jí číct myšlenky! Jak je to možné?" vyjekl a vrozrušení začal drtit prsty svůj dalamánek. "Nevím. Ale rozhodně je to divné. Co kdybychom provedli řádnou pitvu jejího mozku?" zachechtal se Met. Chytila jsem záchvat smíchu a smála jsem se ještě ve chvíli, kdy jsem nastupovala do třídy angličtiny.

Ten den už se Edward domů nevrátil. Carlisle místo aby ho zadržel, nabídl mu svoje auto, které mělo víc benzinu. Vysvětloval nám to tak, že Edward potřebuje pauzu, protože ta nová, Bella Swanová mu voní víc, než jiní lidé. Emmetovi už se to také stalo, dvakrát. Byl ale tou dobou mladý a neudržel se...
Nato propukly Alice s Esmé v nekrytý vzlykot, zatímco já a Rose jsme si vymněnily rozzuřené pohledy adresované na účet Isabely Swanové.

Edward se za pár týdnů vrátil a začal kolem ní čmuchat. Zamiloval se do ní. Ona po několika dnech zjistila, co jsme zač. Ten idiot byl tak lehkomyslný. Esmé a Carlisle byli šťastní, když byl šťastný Edward, Emmet a Jasper byli naštvaní. Ale to se ani zdaleka nevyrovnalo tomu, co jsem cítila já a Rose. Nenávist, zuřivost... Alice byla nadšená. Představa, že se naše rodina opět rozroste jí připadalo vzrušující, stejně tak to, že je Isabela člověk. Byla vždycky trochu...jiná.
Edward se rozhodl, že pohostíme Belluv našem domě. Alice se nemohla dočkat, Rose spřádala plány, jak jí to co nejvíc znepříjemnit a já se zatím užírala v nenávisti. Edward už se mnou netrávil žádný čas, věnoval ho JÍ. Už neexistovali večery, kdy jsme tak různě mluvili, vtipkovali, smáli se nebo hráli stolní hry. Možná bych se i začala litovat, ale na to mě zžírala moc velká nenávist.
"Vím, co zažíváš, Georgie!" špitnul mi za zády hlas Jaspera. Jasper se posadil vedle mě na pohovku. Neodpověděla jsem mu, dál jsem čučela na vypnutou TV. "Edward je zase s Bellou, že?" špitnul Jazz, když se mlčení protahovalo téměř na pět minut. "Ano!" zamumlala jsem ublíženě a téměř se slzami v očích. "Je mi to líto! Zamiloval se a nechápe, jak moc ti chybí jeho pítomnost, jeho přátelství... Taky jsem to nechápal. Proč Peter tenkrát utekl s Charlotte? Poznal jsem proč, až když jsem potkal Alici. Láska. Ale pokud tě to potěší, rád ti věnuji několik svých večerů. Můžeme hrát šachy nebo poslouchat muziku, nebo sledovat TV nebo tančit nebo..." začal ochotně. Věděla jsem ale, že i kdyby nic neřekl, obtěžovalo by ho to. "Díky Jazzi, ale mě chybí Edward. Byl pro mě jako bratr a ten bratr se mi ztrácí kvůli holce, kterou sotva znám... Óóóó...moment...neznám..." prskla jsem. Schovivaně se usmál. "Jak myslíš. Ale vždycky tu pro tebe budu..." usmál se. Neodpověděla jsem a tak se zvednul a odešel za Alicí.
 


Komentáře

1 kačičá kačičá | 10. září 2010 v 20:22 | Reagovat

doufám že tu bude za chvilku dalsi diil:))<3 moc se mi libi jak pises:)jen tak dáál:))

2 nesii nesii | Web | 16. října 2010 v 16:54 | Reagovat

Ježíš to je úžasné:D.... teším sa na ďalšiu kapitolu... ty tak nádherne píšeš :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače