"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineIP: Část II. - Jako by se do země propadla!!

3. září 2010 v 16:24 | ROSE *-* |  - I Promise
I Promise...první kapitolka (po dost dlouhý době), snad se bude líbit :-) Je krátká, ale vynahradím, ta další bude skoro jako román (zase nepřehánějme)... :P
I Promise
V noci jsem vůbec nemohl spát. Pořád jse musel myslet na ni. Byla tak krásná... Úžasná... Dokonalá... Prostě jsem ji miloval. A ani jsem neznal její jméno. ACH MŮJ BOŽE...!
Na nohou jsem byl už v sedm ráno. S mámou to málem seklo, obyčejně se probouzím tak kolem poledne.. Leah se snažila bejt vtipná, ale ty její poznámky dokážou jenom naštvat, což se jim podařilo. U takhle jsem byl dost...mimo.... Takže to skončilo tak, že jsem naštvaně odcházel a hlasitě za sebou bouchnul dveřmi. Nikam se mi moc nechtělo, tak jsem jen tak bloumal na pláži. Co bych měl dělat?! Vůbec jsem nevěděl. Mohl jsem třeba psát do novin nebo lepit takový ty papíry do výloh obchodů (jako se to dělá, když se vám ztratí pes nebo kočka) nebo bych mohl mluvit do rozhlasu nebo... Ach můj bože! Nic lepšího mě vážně nenapadne?! 
"Sethe! Kamaráde, kde jsi? Všichni tě hledaj!" zakřičel za mnou hlas mého nejlepšího přítele, Jacoba Blacka. "Tady!" broukl jsem. Teď jsem vážně neměl náladu na veselé rozhovory. "Jak pokračuje to hledání po tý holce?" vyzvídal Jake. "Nijak. Nevím, co bych měl dělat! Vždyť ani neznám její jméno!" prskl jsem. "Tak se prostě jeď podívat do tý kavárny! Můsíš vždycky hledat tam, kde jsi ztratil..." ušklíbl se. Už jsem chtěl namítnout něco v tom smyslu, že ona není jen tak něco, co se ,ůže jednoduše ztratit, ale ten jeho plán mě zarazil. CO KDYŽ MÁ PRAVDU?! Co když tam ty holky chodí pravidelně? Pak mám vyhráno nebo ne? "To je... ost dobrej nápad!" ďábesky jsem se zašklebil. "Radši pojedu s tebou, co říkáš?" navrhl s úšklebkem. Přikývl jsem. Jacob by mě asi dokázal zachránit před naprostým ztrapněním. Co kdyby tam ta holka byla a já se začal chovat jako idiot, což se mi stává dost často (chování jako idiot)!?

Vyjeli jsme. Jacob radši řídil, protože moje řidičské schopnosti nejsou moc kvalitní (popravdě jsem sestře rozmlátil skoro nové auto, Leah ječela jako cvok)...
Dveře té kavárny jsem otevíral šíleně netrpělivě. Byl jsem si téměř jistý, že tam sedí s těmi kamarádkami. O to větší bylo ale moje zklamání. Proč já?!
Seděl jsem tam s Jacobem celý den. V šest večer zavírali, takže mě vyhodili. Ptal jsem se i majitele té kavárny, ale ani on tu holku neznal a ani náhodou nemůže být pravidelným zákazníkem. "Co když tu prostě byla jenom na táboře nebo tak?" napadlo Jacoba. Okamžitě zmlknul, jakmile viděl můj výraz v obličeji. Tohle jsem si jednoduše nepřipouštěl. Tohle ne. Jak bych jí potom našel?! A já bez ní nemůžu žít. PROČ?!
Domů jsem se vrátil až v osm hodin a od devíti jsem měl s Jaredem hlídku. Takže jsem se doma moc neohřál a chvála bohu, protože jenom za tu hodinu, co jsem ztrávil v sestřině přítomnosti jsem ji málem uškrtil. Leah je vážně nesnesitelná. Všichni jí oklikou naznačujeme, že je hnusná, ale ona se potom naštve ještě víc a je...mazec. Bojí se jí i máma a to je co říct. Mojí mámy se bojí kde kdo. Jednou dokonce dokázala zkrotit Billyho a Harryho, když se přeli o to, který basketballový tým je nejlepší, což je celkem nadlidský úkol. Ale neodbíhejme od tématu...
I Jared mě svými otázkami dováděl do stavů nepříčetnosti. To, že jsem v pěkný kaši a že tu holku musím najít, mi bylo jasné, nepotřeboval jsem to ještě připomínat... Zachránili nás až Brady s Paulem, kteří měli hlídku hned po nás a já mohl pokojně odejít domů a zavřít se ve svém pokoji. 
Do té kavárny jsem jezdil každý den. Pokaždé s někým jiným, protože Jacoba to už přestávalo bavit, mnohem radši byl s Nessie. Jednou jsem vzal dokonce i Leah, ale takovou chybu už vážně neudělám. Ta holka se stejně neukázala a byla to jenom zbytečná objeť.

Seděli jsme u ohně, celá smečka (kromě Jakea, ten měl spoždění). Jako obvykle jsem myslel na ni. V myšlenkách jsem si přehrával těch pár okamžiků, co jsem se na ni mohl dívat. Můj proud myšlenek přerušil Jacob, který se vřítil na mýtinu a dosedl na svoje místo po Samově boku. Pche. Kdysi jsem tam seděl já a Jacob seděl na Samově místě. Jakýho magora napadlo, sjednotit smečky? Byl jsem druhý po alfovi!!!
"Jak se má Nessie?" zeptal se Paul, i když bylo vidět, že ho to ani za mák nezajímá. "Byl jsem s tátou. Za týden přijede z Port Angels moje sestřenice Juliet..." usmíval se od ucha k uchu. "No a?" optala se velice taktně moje sestra. "Hned po Nessie je to holka, kterou mám na světě nejradši...!" usmál se. Leah znuděně protočila očima. Mě to ale moc nezajímalo. Co na tom, že přijede nějaká Jacobova sestřenice? Já měl mnohem
větší problém... Tenkrát jsem nevěděl, jak moc měla být tahle informace pro mě důležitá...  
 


Komentáře

1 crazYNka crazYNka | Web | 3. září 2010 v 16:38 | Reagovat

to je moc hezka povidka,uz se tesim na dalsi :)

2 TAMIA TAMIA | Web | 3. září 2010 v 16:42 | Reagovat

KRÁSNÝ,POVEDLO SE TI TO ROSE:))
HONEM PIŠ DALŠÍ DÍLEK,JE TO OPRAVDU MOC HEZKÉ.
BRZY ZVEŘEJNÍM SVOU NOVOU POVÍDKU -JACOBOVA DRUHÁ ŠANCE,JE TO JEDO RÁZOVKA,NA ČTYŘI KAPITOLY,SNAD SE TI BUDE LÍBIT:))
ZATÍM PA :))

3 TAMIA TAMIA | Web | 3. září 2010 v 16:43 | Reagovat

*JE TO JEDNORÁZOVKA-NE JEDO RÁZOVKA:))
PŘEKLIKLA JSEM SE:)

4 Kačaba Kačaba | Web | 3. září 2010 v 17:02 | Reagovat

kdo by Greeny neměl rád? jestli tu někdo takovej je tak ať mi to laskavě neříká xD bych se sním mohla taky pohádat :D

5 Andrea Andrea | Web | 4. září 2010 v 11:24 | Reagovat

krasne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače