"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineFL: kapitola II. - Co? Oni jsou tu taky?

7. října 2010 v 7:05 | ROSE *-* |  - Forbidden Love
Autorka téhle kapitolky je Yuiko<3 Mně se moc moc líbí, jen jsem zvědavá, jak navážu :D
forbidden love


V noci se mi zdál sen. A nebylo to poprvé! Pořád stejné. Vlkodlak z naší smečky se vrhne proti dalšímu vlkodlakovi. Takovému zrzavému a takový tmavý kukuč…já tam jsem a přihlížím. Vždy mě ten sen probudí a bolí mě to u srdce. Co když je to jenom předtucha že znova začne válka? Snad ne. Zkontroluji budík- 6.30. Nic no stejně bych znovu neusnula tak jsem se vyhrabala z postele a chtěla jsem se napít do kuchyně. Málem jsem se přizabila i Viktora. Byl zažraněj a nemyslím si že celou noc spal. Byl takový vyspělí bál se o nás a byl jako náš starší bratr. Tak jsem ho přeskočila a šla. Potichu jsem dupkala po schodech. Myslela jsem že Charlie spí, ale byl to pěknej omyl. Charlie popíjel kafe u stolu a když mě uviděl koukal na mě překvapeně a trochu rozčileně. Nevím co jsem provedla. Ještě aby nás vykopnul. ,,Takže ono to nikdy nepřestane? Tak co jsi? Upír vlkodlak či kouzelná víla." Zamumlal a usrkl si z hrnku. A sakra! Já blbá jsem si nevzala triko s rukávem! Bylo mi vidět znamení klanu Vérlovců. Jedna zajímavost po staletí když jsme se rozdělili, naše tetování zůstalo stejné. Jediná chyba je že Charlie nás vykopne z domu a budem bydlet jako kromaňonci v jeskyni. ,,Já, já to vysvětlím! Hlavně nás nevyhazujte. Prosím!" Zaprosila jsem a řekla jsem mu co tu děláme a pro tu jsme. ,,No já musím do práce. Kdyby přišel Jacob pusť ho dovnitř." Zvedal se ze židle. Mě trochu otupili smysly ale ,,Kdo je Jacob?" Vypadlo ze mě otupěle. ,,Jacob Black pomáhá tu z prácemi na domě." Zavíral dveře. ,,Black?!? No to je teda pěkný! Black, Grey no to jsou barvy!" Zavrčím. Z kohoutku natočím vodu do sklenice a celou vypiji. Prohledám kuchyni a začnu dělat snídani. Netrvalo dlouho a brzo jsme byli vzhůru všichni. ,,Takže strážník jo? Co tady dělá v tom pidi městě za zločiny?" Mluvila
s plnou pusou Nicka.
,,Před lety tu byli časté vraždy a únosy. Jeho dcera je Bella Swan tak co pamatujete si?" Řekla jsem. Oni přestali jíst. Vik se musel krotit aby se hned neproměnil ale přece jen Cullenovi neměli co dělat na hranicích Francie! Kdybychom
nepřihlíželi při chytání upírů byli by mrtvý. A teď bydlíme v tomto domě? No to je cool!!!
,,To není všechno nejsme tu jediní vlkodlaci v okolí jsou tu naši přátelé teda nepřátelé Quilové. Celý klan se usídlil ve Forks…dobrý tip Viku." Zašklebila jsem se.
Vik najednou začínal couvat když se jeho spolubydlící pokusila zaškrtit. ,,Já tě zabiju! Zabiju! Ty seš pako, blbec a další podobný!" Nadávala a nepřestala ho fackovat a kopat.
,,Já myslela že spolu chodíte." Pípla jsem. Oni se zastavili a hodili na mě pohled: Chodili jo? A kdy? Před rokem nebo když jsme byli v břichu?
,,Oblečte se, dnes přijde opravit něco na domě jeden z nich.
Jacob Black. A měli byste si rozhlédnout okolí. Jak chcete platit? Najdeme si brigádu a přihlásíme se do školy." Vik se na mě zlobil protože většinou je to on kdo dává takové povinné rozkazy. Nicka tedy šla nahoru i s Viktorem. Stihla mu ale zavřít dveře před nosem. Vik klepal. Posil ať ho pustí. Omlouval se.
No takový ty manželský hádky… Po hodině už jsme se začínali nudit. Vik koukal na fotbal. Nicka se snažila
zašít ponožky a já jsem koukala na hodiny a čekala jsem na Blacka. Z toho jména nešel strach. Já se jich nikdy nebála a proto jsme vlastně utekli. ,,Já jdu do města už to tu nevydržím!" Řekla jsem rozhodně hodila si tašku přes rameno vytáhla Vika z gauče a vypnula televizi. ,,Hej! Byl fotbal já jsem fandil!" Kuňkl ublíženě. ,,Jo, jo a já fandila ptákům na střeše. Pojď. Nicky jdeš taky nebo co?"
,,Jasně to beru jen počkej já si zašiju ty ponožky…" To už jsme stáli všichni před domem. Oba na mě naštvaný pohled. Hned ale polevil kdy jsme dorazili do města. Bylo to tu útulné. Pro nás! Procházeli jsem a chodili po obchodech, restauracích a parcích. Zastavili jsme se odpočinou před restaurací. Před ní byl krásný podlouhý stůl. Já si na něj chtěla sednou ale zastavila jsem se v kroku. ,,Cítíš to?" Zašeptala Nicka. ,,Jo, Quilové." Odsekla jsem a naznačila se půjdeme dál. Ale nedalo mi to se nekouknout. Bylo jich tam asi tak patnáct. O něčem živě diskutovali a skvělé se u toho bavily.
,,To jsou jako zachránci jo? Totální debilové. Jeden z nich si nás pořádně všiml. ,,Hej jak se jmenuješ?" Zeptal se Viktora. ,,Nevím podle toho jak se jmenuješ ty." Setřel ho a šel rychlejším tempem dál. Mě zaujal pouze jeden. Vybavoval se nejspíš s vůdcem a o vážné věci. Byl nádherný ale ne zas tak přehnaně. Měl velice podmanivý hlas.
Nicka si toho určitě všimla a zatahala mi za rukáv mikiny.
,,Bože abys ses nám ještě nezabouchla! Víš že pak nejen vypukne válka
ale budete oba zabiti!" Řekla vážným hlasem ale přitom jemně aby to Vik neslyšel. ,,To se nestane mám na to rozumu dost." Urazím se. ,,Jen aby." Povzdychne si.
Nakonec jsme se najedli a napili a vrátili se. Bez práce. Peníze jsme vzali rodičům. Stejně jsou líní nebudou je potřebovat. Nevím na co.
Sedli jsme si unaveně na židlích v kuchyni. Charlie už byl doma a nejspíš ho pobavilo jak jsme se nemožně váleli na židlích.
,,Perný den co děti?" Řekl ale já s Vikem zavrčela. On se ten děda smál pod vousy!
,,Jo hodně perný den ještě pár minut v městě a já budu bezdomovec - usnu na lavičce." Povzdychla si Nicka a všichni jsme se tomu zasmáli. ,,Jacob už tu byl?" Zeptala jsem se pana Swana. ,,Ano před chvílí." Oznámil. ,,Je rychlí." Pousmál se Vik.
,,Ano, to je." Řekla Nicka a zmoženě vstala ze židle.
 


Komentáře

1 Nikita→♥Affs♥ Nikita→♥Affs♥ | Web | 7. října 2010 v 14:59 | Reagovat

Nikuška SnehováVločka Delena Hvolková

A potom si prečítam túto kapitolu ;)

2 Rose♥Carol- your lowe ♥affs♥ Rose♥Carol- your lowe ♥affs♥ | Web | 7. října 2010 v 17:00 | Reagovat

Dneska už nemám čas si to přečíst, ale zítra se k tomu vrátím ;). Jsem zvědavá :)

3 Nikita-Affs♥♥♥ Nikita-Affs♥♥♥ | Web | 7. října 2010 v 17:46 | Reagovat

super :)

4 Anďa SB Anďa SB | Web | 7. října 2010 v 18:23 | Reagovat

krasne:)
jak se mas?

5 Miss Twil* Miss Twil* | Web | 7. října 2010 v 19:28 | Reagovat

Ahoj:) ty taky koukáš na TVD, že jo? Koukáš se na to na netu nebo v televizi..a k jakýmu dílu ses dostala? já k 4. dílu ve 2. sérii, a další už tam nejsou.. nevíš kde jsou další díly ?? :-(

6 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 31. srpna 2011 v 12:37 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače