"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineFL: kapitola VI. - Trnitá cesta pro Elisu (1. část)

24. října 2010 v 10:37 | ROSE *-* |  - Forbidden Love
Yuiko<3 napsala zase úžasnou kapitolku. I když to trošičku zamotala... :DD No, takže tady ta kapča je....
P.S. Je mi líto, že vás musím takhle zanedbávat, lásky moje, ale teď se fakt nemůžu dostat k PC... No, za chvilku se zase jdu učit přírodopis, trojky mám i tam :(( Ale teď už úžasná kapitolka od Yuiko<3
A STÁLE SE VÁS JEŠTĚ ZAPSALO DO TŘÍDĚNÍ AFFS MÁLO! PROSÍÍÍÍÍÍM, NECHCI STRATIT TOLIK FAJN LIDIČEK :'((
forbidden love


JoeBrooks3.png Joe Brooks Superman image by XxAri_BabyxX *Vik*
Jacob mě před svítáním hodil před dům. Poděkovala jsem a slíbila že za ním někdy zajdu vrátit oblečení co mám na sobě. Pod rohožkou jsem nahmatala klíš a odemkla dveře. Charlie zrovna nazouval boty, asi jde pozdě do práce. Koukal na mě jako na ducha ale pak se mile usmál a vymluvil se že jde pozdě, jak jsem tušila. Nica připravovala v kuchyni snídani. Podle vůně bych řekla že spálené vafle. ,,Nico, ty jednou ten dům podpálíš!" Zasmála jsem se a opřela o futra. Nica se otočila a jedním skokem po mě skočila. ,,Jsem moc ráda že tě vidím! Ahoj! Ahoj! Ahoj! " Vítala mě. Představovala jsem si kdyby se přeměnila a takhle po mě skočila. Tak to bych asi nepřežila ale což. Vše jí povím a sním vafle mou rukou udělané.
,,Kde je Viktor?" Vypadne ze mě. Nejsem naštvaná, už ne. Jen mě zajímá proč to udělal. On mu nic neudělal, tedy zatím. ,,No myslím že je v tvé posteli. Měl poraněnou nohu tak jsem ho tam uložila. Spí." Promlouvala po tichu. Já kývla a nahodila jsem ji myšlenku že ho nechám vyspat a že jdu pro nějaké věci na převlečení. Vyběhla jasem schody a potichoučku jsem otevřela dveře. Nica měla pravdu. Vik spal jako nemluvně. A já samozřejmě jsem ho nechtěla budit. Tak jsem si sedla k pracovnímu stolu a čekala jestli se vzbudí. Omylem jsem pohlédla na jeden list papíru na stolku. Můj nebyl já píšu tak akorát testy ve škole. Nica neměla chuť psát radši dělala něco lehce nebezpečného. Takže to je Viktorův. Mám to přečíst? Ale co když je to osobní? Moje zvědavost byla ale větší. Zvala jsem si ten škrábanec a hodlala to přečíst.
Byla to báseň.

Já jednu dívku znám ta místo vlasů perly má.
Já znám jednu dívku a já ji moc dobře znám.

Byla pro nějakou dívku. Byla nádherná. Vik byl zamilovaný. No tak teď bych nechápala ani proč je Země kulatá. Poezie mu ale šla. Snažila jsem se zapřemýšlet která by sedla na jeho báseň.

Já znám dívku jednu je pro vzácná.
Já dívku jednu znám ta pro je nedosažitelná.

Chudáček. Určitě se trápí pro ni. Ta holka je asi slepá nebo co. Vždyť je celkem i hezký, milý a ví jak se věci mají. Teda pokud zrovna nemáte tajemství.

Já ji chci říct tolik věcí,
Jsem ale na rozhraní.

Už mi ho pomalu začíná být i líto. Málem jsem z té básnické poezie chytla depresi.
Dočtu poslední řádky.

Já dívku jednu znám tu rád mám.
Já tu dívku znám.

Bože asi omdlím a nebo se rozpláču. Tolik pocitů. Otočím list jestli tam něco nebude. Já vím jsem moc zvědavá. Jako v neštěstí tam bylo mé jméno. Bylo to mě věnované! V tu jsem přestala dýchat. Srdce se mi zastavilo. Bože! O můj bože! Tak tohle bylo víc než ujetý. Co mám kruci dělat? Je to pěkně zamotaný! Opravdu pekelně zamotaný. Že já to četla. Vyběhnu na čerstvý vzduch. Ten zakletý list si strčím do kapsy. Nemohu tomu uvěřit! Vždyť Vik byl spíše blíž k Nice. A Nica ho má snad taky radši než někoho jiného. Kruci! Ale vlastně už chápu proč se pral s Jacobem. On mě jen bránil. Abych se od nich držela dál. Na chvíli se mne se zmocnili vzpomínky na dětství. Když jsme si s Vikem hráli na pískovišti a já jsem upadla. A on mě do písmene zachránil.

Když jsem poprvé šla do školy a on na mě čekal před bránou. Tolik jsme toho spolu prožili ale proč se to sakra muselo takhle zvrtnout! Ani jsem netušila jak ale zase jsem se ocitla v lese. Ale bylo ráno tak mi snad nic nehrozí. ,,Co tady děvenko,tak sama." Ozvalo se za mnou. Mžiku se otočím, ale nic. Se mi snad něco zdálo. ,,Kdepak máš přátele?" Znovu ten protivný hlas. Byla to zajisté žena. ,,Co asi tu dělám koukám na veverky a přátele mám tam kde ty je nikdy nemáš!" Odseknu naštvaně. Ta ženská je potrhlá. ,,Ale, ale ,ale nějaká drzá." Objeví se přede mnou nějaký bruneta. Upírka jak jinak. Měla červené oči zajisté novorozená. A nebo není vegetarián. ,,Co tady ve Forks dělá takový upírka jako ty? Čekáš ze mě vysaješ nebo co?" Zašklebím se a obrátím se v bojovnou pozici. Tu holku jsem viděla jen kde? Nemůžu jsi vzpomenou. Naposledy uslyším jak na mě volá Vik a pak už jen tma.
 


Komentáře

1 Yuiko<3 Yuiko<3 | Web | 24. října 2010 v 11:33 | Reagovat

no chtěla jsme aby to bylo zamotaný vlastně když se na tak koukám je to jako ve Smívání Edward x Bela x Jacob xD oba usílují o Elis xD bože jsem hrozná :D

2 Kačaba Kačaba | Web | 24. října 2010 v 12:06 | Reagovat

:D tohle jsem nečekala, líbí se mi to ;D super :D moc se těším na pokračování ;D

3 crazYNka crazYNka | E-mail | Web | 24. října 2010 v 12:56 | Reagovat

krasny :-)

4 Nina Cullen Nina Cullen | Web | 24. října 2010 v 16:33 | Reagovat

Pišeš krásne povietky :)

5 Anďa SB Anďa SB | Web | 25. října 2010 v 14:38 | Reagovat

uzasna povidka:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače