"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineFL: kapitola VI. - Trnitá cesta pro Elisu (2. část)

25. října 2010 v 16:06 | ROSE *-* |  - Forbidden Love
Protože předchozí část psala Yuiko<3, tahle je zase moje :)) Moc se těším na další od Yuiko<3 :)) Takže tady je moje dílo a nemusíte mi všichni psát, jak je to hrozný, vím to sama...
Moje nepřítomnost pořád platí, ale FL bych chtěla přidávat pravidelně (jsem na Yuiko<3 kapitoly závyslá :DD), tak nevím, mno...
P.S. Teď půjdu do knihovny, potřebuju knížku na referát z dějáku, až přijdu, čeká na mě učebnice fyziky. Přísahám, že už mě z toho hrabe. A babi mi koupila další díl Školy Noci (pátej), tak jsem šťastná jako blecha a po nocích budu číst <3
Jo a moc mě těší, kolik dalších AFFínek už se zapsalo, je vás kolem dvaceti :)) Aloe pořád je vás málo... :((
forbidden love*===Nica===* - zase jejím pohledem :D
Stále ještě jsem se pokoušela připravit jakousi imitaci vaflí, když se kolem mě prohnala Elisa se slzami v očích. Leknutím mi ten černý hnus zaskočil v krku. Chvilku jsem se dávila. Potom se ze schodů vyřítil Vic. Volal na moji nejlepší kamarádku, ale ta už byla někde v lesích. Všiml si mě a bouchnul mi do zad. Byla to taková herda, že mi málem zaskočilo znovu. Nicméně už jsem se dávit přestala a konečně jsem mohla dýchat.
Sípavě jsem se nadechovala a zírala na Vica, který byl v obličeji rudý jako krocan a stále nešťastně zíral k lesu. "Co se to...?" začala jsem. Chtěla jsem vědět, co se tam nahoře sakra stalo. Ublížil jí? Těžko. Victor někdy dokáže být pěkně protivný, ale nikomu by nikdy neublížil. Tak co se tam sakra stalo?! Dali si pusu a... Ta moje představivost... To je dost nepravděpodobné.
Bohužel, než jsem stihla svoji otázku rozvést dál, Vic už tam nestál. Zahlédla jsem z něj jen cíp ruděho trička. Vydala jsem se za ním. Sice jsem nic nechápala a možná si připletu do hádky nebo něčeho....vřelejšího, ale pokud se vážně něco děje, pak nebudu sedět doma a cpát se něčím, co matně připomíná podrážku u boty.
Victor běžel někam do lesa. Cítila jsem Elisinu vůni. Docela jasně. Před chvílí tudy běžela. A spolu s ní i...takový neuvěřitelně sladký pach. Zaryl se mi do nosních dírek a já se na chviličku začala bát, že se začnu dusit znova. Byl to upíří pach. Elis, do čeho jsi to zase vlezla?!
Konečně jsem to viděla. Elisa stála uprostřed nějaké malé mýtiny. Zamračeně hovořila s nějakou brunetou - s upírkou. Elisa zaujala bojový postoj, ale nebylo jí to nic platné. Tahle byla novorozená. Skoro jedním prstem Elis odstrčila. Ta vylétla vysoko do vzduchu a narazila hlavou do stromu, kde se sesula jako loutka, které někdo přestříhne vodící šňůry. Modlila jsem se, ať je probůh živá...
"Elis!" vykřikl Victor a hnal se k ní. Ano, gantleman se pozná. Běžel za kámoškou a mně nechal upírku. Děkujii!
Ne, teď vážně... Ta upírka se na mě vrhla dřív, než jsem se vůbec stihla přeměnit. Tak tak jsem uhnula a děkovala bohu za to, že dal vlkodlakům víc rychlosti. Potom jsem se přeměnila a kašlala jsem přitom na oblečení (i když to odnesl moblíbený svetr, béééé!) a tentokrát jsem se vrhla na upírku já. Uhnula, ale asi nečekala, že i moje osoba je vlk nebo nevím co, ale zatvářila se značně překvapeně. Tohohle momentu překvapení jsem využila a vrhla se na ni znovu. Utrhla jsem jí jednu paži. Fuj, upíři smrdí hrozně, ale chutnají ještě hůř. Znechuceně jsem to vyplivla a ohlédla se na moji protivnici, která řvala bolestí i vztekem a nenávistí. Strach mnou projel jako nůž. Teď jsem se vážně začala bát. Ta bruneta pořád řvala, ale kráčela ke mně. Ona mě zničí, zabijeee! 
Dřív, než jsem stihla něco udělat, prohnal se kolem mě světle hnědý vlk a na upírku zaútočil. Bezva, ten kluk je fakt postrach, asi ho trápí život, či co... Ty jeho ochranitelské pudy...
Vic skolil upírku na zem. Musela jsem mu pomoct, protože ta bruneta se zdála stále plná síly...
Přiběhla jsem k nim a začala trhat tělo té upíří mrchy na kousky, stejně jako Victor vedle mě. Po několika úděsných minutách se konečně hýbat přestala. Oddechla jsem si, jako nikdy. Victor potom zapálil oheň a společnými silami jsme spálili její tělo na prach. Potom jsem konečně přistoupila k Elis. Zranění nevypadalo vážně, troufala jsem si tvrdit, že se z toho dostane do několika mála dnů.
Ani jsem si vlastně neuvědomila, že jsem nahá, že můj nejlepší přítel je nahý taky a že jsme právě zlikvidovali nebezpečnou novorozenou. Teď byla důležitá Elisa, která chválabohu neutrpěla vážnější zranění. 
Victor ji vzal do náruče a nesl zpět do Charlieho domu.
Charlie seděl opět před televizorem a opět zíral na nějaký fotbalový zápas. "Na nic se neptám!" zakřičel, když jsme se snažili vynést Elis nahoru do postele. "Děkujeme!" křikla jsem za ním do obývacího pokoje sladkým hláskem. Charlie ještě něco bručel, ale to už jsme neslyšeli.

Elisa ležela v posteli a vyspávala. Já seděla oblečená v rohu na zemi a pročítala učebnici Biologie. Umytý a oblečený Victor zrovna vešel do pokoje. "Je načase se odstěhovat!" zaklapla jsem knihu a probodla ho nesmlouvavým pohledem. Neodpověděl, jen na mě dál zíral. Ale byl to takový ten pohled, kdy nekouká na mě, ale skrze mě. "Od té doby, co tu jsme je to tu samý problém. Ty a Elisa už jste oba málem přišli o život...! Takhle to dál nejde!! Musíme pryč, Victore!" prskla jsem. Neodpověděl, jen přikývl. Sedl si na svoji postel, vzal si do ruky papír, tužku a zase začal něco psát. Poslední dobou to dělá často. S povzdechem jsem se přesunula dolů za Charliem.
"Kdo vyhrává?" zeptala jsem se. "Chicago," oznámil mi. "Stejně ale vyhraje Michigan!" prohlásila jsem. "Sázím 5 doláčů na Chicago!" nabídl mi ruku k potřesení. "To prohraješ!" zasmála jsem se a potřásla mu rukou.        
 


Komentáře

1 Nikita Nikita | Web | 26. října 2010 v 16:47 | Reagovat

super :)

2 nesii nesii | Web | 26. října 2010 v 17:14 | Reagovat

naozaj nádherná kapitola..teším sa na ˇďalšiu :D

3 kagen-dattebayo kagen-dattebayo | Web | 26. října 2010 v 17:30 | Reagovat

velice vtipný fráze :D Vik a gentleman bych chtěla někdy vidět ikdyž je to smyšlená postava :D fajn budu se snažit napsat dílek ještě dnes :D

4 Nikita Nikita | Web | 26. října 2010 v 21:43 | Reagovat

Bude u mňa halloweenska párty.. viac na pozvánke :) http://vampires--world.blog.cz/1010/pozvanka-na-halloweensku-party

5 Kačaba Kačaba | Web | 27. října 2010 v 9:46 | Reagovat

super :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače