"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineIP: Část IV. - Kdo je Jacobova sestřenice?!

4. října 2010 v 19:57 | ROSE *-* |  - I Promise
Takže vážení, tohle je poslední kapitola téhle ehm...povídky :)) Potom už bude jenom epilog. Říkala jsem, že tahle kapitolovka nemá moc kapitol... Jo a bude to rozkouskované - Julietin a Sethův pohled X))
Teď jsem si uvědomila, že píšu samé slaďoučké kravinky se sladkým koncem, takže tomu už bude konec. Teď mám chuť na psycho XD
No nic, budu ráda za každý koment :))
ROSE *-*
I Promise*===Juliet===*
Konečně jsem se dočkala. Moje máti mě rozhodla zase načas poslat ke strýčkovi Billymu. Obvzlášť jsem se těšila na Jacoba a Setha. Toho si vlastně moc nepamatuju - viděla jsem ho naposledy, když jsem byla hooodně malá, ale tak nějak podvědomě jsem ho toužila znovu vidět...
Máma zaparkovala auto u malého domečku. Vystoupili jsme a já ještě z kufru vytáhla svoji cestovní tašku se svršky. Mamka se na mě usmála a prošla zrezivělou brankou, která zavrzala. Následovala jsem jí. Až teď jsem si uvědomila, jak dlouho jsem tu nebyla. Vlastně to bylo ještě v době, když Billy chodil po svých.
Ani jsem si neuvědomila, že stojím před domovními dveřmi. Mamka dvakrát silně zaklepala. Chvilku bylo ticho, ale později se dveře bouchnutím otevřely. Billy seděl ve svém pojízdném křesle a zubil se na mě. "Ahoj, moc ráda tě vidím, Billy!" vyjekla jsem a sehnula se, abych ho mohla obejmout. "Kde je Jake?" jakmile jsem tu otázku vyslovila, Jacob přiběhl odněkud z lesa. Nadšeně jsem zavýskla a skočila mu kolem krku. Smáli jsme se a objímali jako šílenci. "Ty jsi ale čahoun!" jsem řekla ve stejnou chvíli jako on: "Nějak jsi vyrostla, ne?", což přivodilo další záchvaty smíchu. Billy a mamka na nás civěli jako na duševně nevyrovnané.
Potom pozval Billy mámu do domu, ale ta odmítla s tím, že má ještě v Siettu nějaké vyřizování, nasedla do auta a odjela.
Ukázali mi můj pokoj a já si vybalila a snažila se ho nějakým způsobem uvést do... obyvatelného stavu. Potom mě vytáhl Jacob ven.
Vlastnmě jsem ten domek, do kterého jsme měli namířeno znala. Byl to dům Emily a Sama. Moc jsem se na všechny těšila. Na Leah a Sue a na...Setha. Nevím proč, viděla jsem ho naposledy v době, kdy jsem byla ještě hooodně malá, ale...
Jacob rozevřel dveře takovou prudkostí, až narazily o stěnu za nimi a ozvala se rána tak ohlušivá, že jsem se divila, že mi nepraskly ušní bubínky. Jake mě ale táhnul dál, až jsem se ocitla v malé, ale úžasně útulné kuchyňky, která byla plnná lidí.
Dvě ruce mě vtáhly dovnitř a začaly objímat jako šílené. Ty ruce patřily Leah Clearwaterové. Něco vykládala a rozjařeně se smála. Další ruce, tentokrát Sue, Leiny matky a další a další... Nakonec jsem se ještě seznámila s Claire, maličkou a hrozně roztomilou holčičkou - Emilina neteř a dalšími.
Potom jsme si další hodinu nebo dvě povídali. Cítila jsem se...doma. Mnohem víc než v tuctovém bytě v jedné klasické ulici v klasicky rušném městě (pozn.aut.: tohle je fakt děs, ale nevěděla jsem, jak jinak to mám napsat =P)! Vlastně jsem věděla, že sem už prostě patřím, že JÁ jsem teď součástí toho všeho...
Všichni se smáli, povídali mi nějaké historky, pokládali otázky a objímali mě. Bylo to fajn, i když nemám moc ráda, když jsem středem společnosti - a tohle byla sakra společnost.
Potom ale zavrzaly dveře a všichni stichli. Střídavě koukali na mě a na vchod do kuchyně, ve kterém, když jsem se tam otočila také, stál vysoký kluk...

*===Seth===*
Když jsem později ráno otevíral oči, přemýšlel jsem (ano, jsem toho schopný XD) o tom, co asi budu dělat ten den. V Emilině domku se měla konat sešlost - budou vítat tu Jakeovu sestřenici. Rozhodl jsem se tam zaskočit a omrknout ji - chtěl jsem vědět, jestli se zase netropí mnoho povyku pro nic. Ostatně, pokud bude stejná jako Leah, tak to potěš...!
Ten den jsem měl ještě hlídku, ale ta dlouho netrvala. Poslední dobou se už v La Push ani Forks žádní jiní upíři než Cullenovi neukázali. Což je dobře. Ale jistota je jistota a tentokrát jsem dostal hlídku já.
Asi dvě hodiny jsem běhal kolem rezervace. Potom jsem se vrátil domů a dal si oběd. A potom...měl jsem takové to nutkání, kdy musíte udělat něco jen proto, že si to žádá vaše podvědomí.
Takže teď jsem se rozhodl navštívit Emily a ostatní.

Do domu jsem vešel celý nedočkavý. Co se to se mnou děje?! Tak moc jsem se těšil...
Slyšel jsem vevnitř halas, smích a hlas, který mi byl povědomý... Najednou se přede mnou rozprostřela tvář orámovaná blonďatými vlasy...
Vešel jsem do domu a všechno stichlo. Cesta do kuchyně mi trvala jen pět vteřin a konečně jsem stál ve dveřích.
Moje oči přejely místnost a zastavily se na blonďaté dívce, sedící uprostřed toho všeho. Dívala se na mě překvapenýma karamelkovýma očima, o kterých se mi tolikrát zdálo. Srdce mi vyskočilo z hrudi a prolétlo se po celé místnosti.
Ta chvíle, kdy jsme si jen hleděli do očí byla dlouhá a nádherná. Všechno to přerušila Leah - jak jinak! "Jul, tohle je Seth, můj mladší brácha. Sethe, to je Juliet, Jacobova sestřenice!" oznámila. Ó MŮJ BOŽE!!! Hledal jsem ji tak dlouho...a ona byla celou dobu ta holka, která mi tak pila krev. Rozzuřeně jsem se podíval po tom idiotovi Jacobovi. "Chtěl jsem ti to říct, kámo! Fakt! Ale ty jsi zmizel!" bránil se. Potom jsem šlehl pohledem po mojí pitomé sestře. No jistě, informace, která by mě mohla zajímat...!!! "Informace zadarmo nepodávám!" prohlásila s úšklebkem a naznačila znuděnou pózu. Měl jsem takový vztek...Když jsem se ale podíval do těch nádherných a nevinných očí, všechno mě to přešlo a já už cítil jen lásku. Lásku k tomu dokonalému stvoření.
"N-Nepůjdeš se...projít?" vykoktal jsem a skoro zčervenal. Přikývla a zvedla se ze židle. Srdce se mi divoce rozbouchalo. "Dobře. Kam půjdeme?" zeptala se. Ten hlas... "Kam budeš chtít!" hlesl jsem. Samozřejmě. Kam jenom chce, co jenom chce. proč? Protože pro ni bych šel až na konec světa. Pro ni, pro svou lásku. Pro svoje světlo ve tmě, vodu v poušti a ostrov v moři. Pro Juliet Fosterovou...
 


Komentáře

1 modidee-graphic modidee-graphic | Web | 4. října 2010 v 20:02 | Reagovat

VÍŠ NECHCEŠ ODE MNĚ DESS???? udělala bych ti s rozalie/nikki na přání za pár minutek chceš???

2 Yuiko<3 Yuiko<3 | Web | 4. října 2010 v 20:14 | Reagovat

krátký jo? xD mě by to nenapadlo

3 TAMIA TAMIA | Web | 5. října 2010 v 12:12 | Reagovat

KRÁSA:))) OPRAVU HEZKY NAPSANÉ ŠIKULKO:)))

4 twilight-lamia-luna SB♥ twilight-lamia-luna SB♥ | Web | 5. října 2010 v 13:02 | Reagovat

tak tohle byl super dil  , moc se ti povedl a hlavne pokracuj

5 Anďa SB Anďa SB | Web | 5. října 2010 v 14:47 | Reagovat

skvele:)
jak je?

6 Smile-G [AFFS] Smile-G [AFFS] | Web | 5. října 2010 v 17:37 | Reagovat

Krátký ? :-D To ani nápad :) Ale pěkný to je moc:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače