"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineFL: Valentýnský speciál

30. března 2011 v 20:35 | ROSE *-* |  - Forbidden Love
Yuiko<3 napsala v únoru Valentýnský speciál. Nebyla jsem tu, ale byla by hrozná škoda, kdybych ho sem nepřidala :)) Jinak pokračovat teď budu i v téhle povídce. Takže se asi ptáte...na co všechno se teď budu soustřeďovat? Forbidden Love, Láska z nebe a History Repeats Itself :))

http://4.bp.blogspot.com/_-BxGk-f0ujY/S6HQf9zBOYI/AAAAAAAAANE/3cGhjuOfaK0/s400/XP00202.jpgPohledem Elisy den 14.2. 14:20
,,Nico! Filipe, Fabiane, kruci!" snažím se uklidnit jenže jak? Dnes se slaví nejhorší svátek v roce, Valentýn. A všichni jsou na nohách a dělají jako by to byli druhé Vánoce. Kdyby se takhle činili s jinými věcmi…zaduním a snažím se
o něco. Vlastně o hodně. Matt si představte zůstal s Victorem v pokoji a odmítali otevřít dveře, protože se báli že je Hannah a Nica vyzdobí jako..jako mě.
Vypadám jako Amor, aspoň mám ještě kalhoty a tričko a ne plínku jako amorek na obrázku. Já doopravdy nechápu co od té výzdoby čekají. Nebudu lhát že mám vše pod kontrolou.
Všude, bonboniéry, růže, růžové věci, červené věci a dorty ve tvaru srdce. Na stropě visí nápis : Happy Valentine!
A já jsem tu za andílka co nic nedělá. Vlastně všichni mi dávají úkoly…jednou mě požádají ať hlídám větší dort protože někdo přesněji Hannah ho chce sníst. Připadám si jako v nějaké zlé parodii na život.
,,Piknik! Lidi bude piknik!" zavěsí se na mě Filip celej vysmátej až mám strach jestli není očarovaný.
,,Asi mluvím jenom za sebe ale pokud jste si nevšimli, je venku něco málo pod nulou, sněží a travnaté místečko nikde!" odfrknu si naštvaně. ,,Vloupeme se do skleníku!"
vyhrkne Hannah. ,,A nechceš dosáhnout do nebe prosim tě?" vkročí Fabian do dveří. Hannah se trochu urazila.
,,Jen klid, něco vymyslíme." Matt seshora křičí: ,,Nikam!" náhle, jako záblesk se mi mihlo před očima. Skvělý nápad. Vytáhla jsem z džínsů mobil, vytočila číslo a čekal jestli se někdo ozve. ,,Halo? Ahoj Jacobe já jen mám nápad a potřebuji pomoc…můžeš? To je skvělé…díky ahoj." po té co jsem ukončilo velice výjimečný hovor se na mě šklebila celá parta a tlumila se jako nebudu se k tomu vyjadřovat. ,,Plán zní následovně…vlkodlaci upoutají naši zlou stranu a my se jim jednoduše vloupeme do vily." oznámila jsem svůj geniální nápad. ,,Ty asi chceš aby nás zabili hned a nenechali si nás na dezert?" vykoktal Matt který přicupital k nám na návštěvu. ,,Victor je ještě v koupelně."
zamumlala směrem ke mně. Nevím proč, už sním přeci nechodím!
Byla jsem si tím jistá ale nevěděla jsem jestli i Vic…sakra! Jednou bych si přála mít problémy mé tmavovlasé kamarádky. ,,Vezmeme výzdobu a jdeme!" zavelí hlas za mnou. Victor a na mojí straně.
Nijak by to nejspíš nikoho nepřekvapilo ale….
Zmínila jsem se že už jsme v autě a za chviličku se budeme chovat jako špioni? No pro příště mě varujte za debilní nápady mě klepněte pánvičkou do hlavy protože si nedám pokoj. Nyní stojím u okna a sleduju vnitřek, jestli tam náhodou někdo nezůstal. Nikdo, skvělý!
,,Go…" zavelím a vstupuji dovnitř. ,,Co budem dělat až nás najdou?" zeptá se poněkud chytře Bill. ,,No co by, utečeme." zklidním ho. Zničeho nic zaslechneme že shora zvuky. Filip se podívá na mě: ,,Elis!" ,,Filipe" vydechnu. ,,Vicu" ,,Fabiane" ,,Bille" ,,Monico" ,,Hannah?" Hannah?" všichni se otočí na blondýnku co se přehrabuje v ledničce. Poté nakrčí nos. ,,Jenom krev, nic víc…." pokrčí rameny a lednici zase zavře. Ne, ne a ne! Všechno je špatně! Proč jsme sem chodili když už stejně nastražili špehy?
,,Nezmizíme?" zašeptá Nica.,,Ne, už jsme tu tak to dokončíme." odpoví tvrdohlavě Vic. ,,Eliso, Fabi jděte to prozkoumat, jsem moc línej jít nahoru." vykope nás línej teenager nahoru. Lenoch jeden! Ale proč ne, že? Odstraní
problémového bráchu a s nim i
svou doposud nejlepší kamarádku. ,,Proč já musím s tebou, já proč?" zaskuhrám a společně lezeme potichu nahoru. Jen tak, tak nezakopnu. ,,Promiň mi to, jak jsem vyletěl vůbec jsem nevěděl co dělám." vytahuje starou záležitost z minulého týdne.
,,Nech to být, vytáhni to až budeš opravdu v nouzi možná ti to zachrání život." usměji se.
Fabiho to trochu zaskočí ale aspoň zmlknul a mohli jsme dál jít prošmejdit byt.
Nahoře najdeme něco jako "půda" a jelikož se někdo například já často kouká na horory…,,Lez a mákni! Třeseš se jak ratlík. Přestaň drkotat zuby!" syčel na mě Fabi ze všech stran. Já bych mu v té chvíly zakroutila krkem! My se snažíme týmové spolupráci a ne komandování toho druhého nebo si to nazvěte podle svého moje myšlenky dostaly PADÁKA.
,,Lez už!" ,,Ne, nelezu, já se bojím." heknu vyděšeně…to by jste od vlkodlaka nečekali co?
,,Nemluv mi tu o strachu, pořád máš za zadkem přátele a toho divného vlka…" bručí na mě jako nějaký medvěd. ,,Za tebou snad taky někdo stojí!" vidím jeho okouzlující úsměv. ,,Jo jenže já je nemám hned za zadkem abych se měl kam schovat." On!!!!!! ,,Ne asi zůstanu do důchodu sama." řeknu sama sobě. Všechno bych grr….
,,Myši." zkonstatuji když nahoře nenajdeme živé duše tedy ani té polomrtvé ale to už je přeci jedno. Nakonec to byl Fabi který mě tahal domů. Stejně jsme se do toho pustili tak jako tak….nabarvit stěny, vyměnit CD a vyměnit obrazy. Všude rozmístit bonboniéry i voňavé růže. deky jsme vyměnili za sladce růžovou. No nebudu detailovat…z růžové se mi dělá zle.
Co nejrychleji jsme pak zdrhly domů. Protože Filip, ano už zase měl svoje tušení že přijdou.
Já si to stejně 2x neužila. Neberu to jako svátek ale jak vidíte někteří jsou tak "zamilovaní" až to bolí.
Později dům Cullenů
,,Co to má bejt?" začne Harry prozkoumávat celý byt. ,,Spratci!" křičí Renesmé vzteky bez sebe. Harry ji vytrhne papír i s obálkou kde je psáno:

Dne 14.2.

jsme se vloupali do vašeho domu a trochu jsme ho vyzdobili,
to co je rozbité je práce Hannah a Victora kteří rozbíjeli i to co neměli x3
Jinak -
ŠŤASTNÉHO A VESELÉHO VALENTÝNA!

Přeje Elisa, Victor, Bill, Fabian, Filip,Nica (Monica) a
Hannah!
 


Komentáře

1 *Katy* *Katy* | Web | 30. března 2011 v 20:43 | Reagovat

Víš co,já s Elisou souhlasím.Nemám valentýn v lásce.

2 Renny♥ Renny♥ | Web | 31. března 2011 v 5:29 | Reagovat

no tak máš pravdu s tím, že tuhle povídku jsi sem prostě musela přidat :-) Je nááádherná a vtipná :D Nejvíc ten konec :D

3 nesii nesii | Web | 31. března 2011 v 16:19 | Reagovat

Krásne.
Rose. Napísala som pokračko. No, nehnevaj sa  plís na mňa. Je to hrozné.

:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače