"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineBřezen 2011

5. kapitola - Alternativní možnost

31. března 2011 v 19:18 | ROSE *-* |  - Láska z nebe
Takže tuhle kapču napsala Nessi. Je nádherná, prostě...nemám slov <3

FL: Valentýnský speciál

30. března 2011 v 20:35 | ROSE *-* |  - Forbidden Love
Yuiko<3 napsala v únoru Valentýnský speciál. Nebyla jsem tu, ale byla by hrozná škoda, kdybych ho sem nepřidala :)) Jinak pokračovat teď budu i v téhle povídce. Takže se asi ptáte...na co všechno se teď budu soustřeďovat? Forbidden Love, Láska z nebe a History Repeats Itself :))

4. kapitola - Kruté vzpomínky na krutou minulost

29. března 2011 v 20:11 | ROSE *-* |  - Láska z nebe
Mno, takže Nessi chtěla pokračovat v téhle povídce. Přečetla jsem si tedy všechno znovu a dostala jsem pár nápadů... Takže tady je 4. kapča a těším se na tu od Nessi :))


History Repeats Itself - info č.2

28. března 2011 v 16:51 | ROSE *-* |  - History Repeats Itself
Někdo se mě ptal, jak to tu bude s povídkami. Nemohla bych bez nich žít. Budu se teď tedy soustředit na HRI. Pochybuju, že si někdo pamatuje, o čem to bylo, tak dávám info č. 2. Prolog tu budete mít už zítra :))
Jo a chtěla jsem se zeptat, jestli mám napsat další kapču k FL, jestli na to má Yuiko<3 ještě náladu.. Když jo, dej vědět, začnu na ní dělat co nejdřív :))
Jméno: History Repeats Itself (překlad: Historie se opakuje)
Autor: Me (ROSE *-*)
Stav: kapitolovka
Počet kapitol: nevím, ale vypadá to na hodně :DD
Žánr: romantika, akce, drama, možná i něco jinýho...
Hlavní postavy: Bonnie Blacková, Edward Cullen, Michael Clearwater
Postavy: Cullenovi, Laurent, Victoria, smečka (Hiley Uley, Jeremy Call, Jason Green (potomek Jareda), David Tarner (potomek Paula), Josh Newton, Mark Foster (potomek Jassicy Stenleyové), Harry Ateara, Kevin Wood), Volturiovi, a asi ještě někdo...
Citát: "Láska vám může srdce naplnit, pak zlomit, a to zlomené srdce znovu vyléčit..."
Moje spokojenost: 94%
Věnování: Tamie, mám tě ráda, zlato mojee :-*
Popis: Edward kdysi dávno (v New Moon) opustil Bellu a ta se nakonec dala dohromady s Jacobem. Jenže Edward na Bellu nedokáže zapomenout a tak se vrací přibližně o 150 let později, za Bellinou pravnučkou, která je jí až moc podobná - až na povahu. Co když se objeví další, kteří mají o dívku zájem? Co když se přihlásí Michael Clearwater? Jak si Bonnie vybere? A co Victorie? Stále spřádá plán na pomstu? Bude se historie opakovat? To nevim ani já, ale pokusím se sepsat všechno, co mě napadlo. Jo, nevim, co za vymoženosti bude za stopadesát let, takže to nechám, jak to je teď (automobily, apod.)...
Fotky postav:

Aktuální seznam AFFs

27. března 2011 v 17:55 | ROSE *-* |  Info o blogu
Sestavila jsem aktuální seznam AFFs. Děkuju všem, kdo při mně zůstali a ještě jednou děkuju za ty krásné komentáře, které mi ještě pořád píšete. Vaše podpora mě přímo vyzvedla do výšin. Já vás nemít... Takže tisíckrát děkuju. Každé vaše milé slovo pro mě má cenu zlata :* Budu se vám to všechno snažit oplatit jak jen budu moct, slibuju :))
No, takže ten seznam:

Josette Vigée-Lebrun - http://twilight-hra.blog.cz/

Kdybych na někoho zapomněla, přihlašte se, prosím. A kdyby si to ještě někdo rozmyslel a chtěl se se mnou dál (nebo nově) spřátelit, určitě nebudu proti :)
A ještě jeden srdečný dík za všechny ty komentáře, zlatíčka :* Vážně je mi mnohem líp - a to díky vám.
ROSE *-*


Vracím se z5 :))

27. března 2011 v 7:37 | ROSE *-*
Dojalo mě to. Tolik povzbudivých slov a přání... Tekly mi slzy proudem, když jsem si uvědomila, kolik lidí mě má takhle rádo a to jste mě nikdy neviděli. Díky vám se mi udělalo mnohem líp..
Taky jste mi psali, že más s blogem pokračovat. A já to udělám. Miluju to tady, vlastně bych to ani nedokázala jen tak opustit.
Nastavila jsem taky nový design. S Candice Accolou. Upřímně...seriál The Vampire Diaries patřil k věcem, které mě v těch nejhorších chvílích dokázaly přivést na jiné myšlenky. Koukala jsem na to od rána do večera a moc mi to pomáhalo. A ze všech postav tam zbožňuju právě Caroline. Takže dess bude právě s ní.
Jinak tenhle článe by měl sloužit i coby třídění AFFs. Nevím, kolik z vás je ještě ochotno vzít mě zpátky, taky jsem koukala, že někteří svůj blog zrušli úplně. Takže jestli chcete nadále zůstat, napište do komentů, že zůstáváte nebo tak něco :))
Budu se snažit zamakat, abych to tu dala všechno dokupy. Je to tu rozházené a nepřehledné...
Ještě jednou děkuje,
ROSE *-*

Foto na měsíc březen + vyber na duben!

27. března 2011 v 7:27 | ROSE *-* |  Galerie
Vyhrála fotka č. 3 :))Temné období jménem mentální anorexie

26. března 2011 v 19:39 | ROSE *-* |  Info o blogu
Takže...ahoj lidi. Mno...sebrala jsem odvahu a zase jsem tady. Popravdě...nevím, co si mám o tom všem myslet. Poslední článek jsem uveřejnila 18. ledna. A my tu máme konec března. Musím říct, že za tu dobu se toho změnilo...dost. Já...nevím, jak to mám napsat. Nevím, co mám psát. Když jsem se přihlašovala, musela jsem vzpomínat. Na ty časy, které jsem na tomhle blogu strávila. Byla jsem závyslá na Twilight a povídkách..
Tři měsíce... Mno...prostě jsem se změnila. Jak? Radši začneme od začátku.
Nikdy jsem nebyla přímo tlustá, ale setkávala jsem se s tím, že mi ostatní říkali, jak jsem oplácaná, kluci mívali narážky na můj zadek "jako kombajn" a podobně. Nedávala jsem to najevo, ale ve skutečnosti mi každá tahle narážka krutě skopávala sebevědomí pod únosnou hranici. No a potom jsem se rozhodla, že s tím skončím. Nepamatuju si přesně, kdy to bylo, ale končil podzim... A já začala jíst-nejíst. Celý můj jídelníček se na začátku skládal jen z lámankového chleba. Nic jiného jsem nejedla. A vážně jsem začala hubnout.
Schodila jsem asi pět kilo. Dřív jsem mívala 58 a dopracovala to na 53. Všichni ostatní říkali, jak mi to sluší a tak. A já jsem byla pochopitelně šťastná. A zase je tu takové to...když už jsem to dopracovala až tam, mohla bych i dál. No a tak jsem pokračovala v úžasném jídelníčku. ten se skládal z cereálií s netučným mlékem k snídani, svačiny neexistovaly, oběd jogurty a na večeři většinou celozrné pečivo s odtučněnou šunkou. Nic víc a nic míň. Začínala jsem být závyslá na cvičení. Byla jsem schopná dvě hodiny třikrát denně cvičit podle BG a podobných časopisů. A hubla jsem dál.
Moje okolí si toho začínalo všímat. Kamarádky mi začaly domlouvat. Ale já nikoho neposlechla. Jen jsem se dál ničila. Cílevědomě. A nejhorší na tom všem bylo, že jsem v zrcadle viděla jako tlustá bečka.
Máma i táta na mě začali naléhat a kontrolovat mě. Všichni se do mě snažili něco cpát. A já podváděla. Obcházela to všechno. A byla hubeněší a hubenější.
Na vrcholu "nemoci" jsem měla jen 42,5 kg. Mrtvolně bledá, pořád unavená, podrážděná... Kamarádky si ze mně začínaly dělat legraci, ukazovat si na mě. Rodiče už přede mnou nepromluvili o ničem jiném. Hrozně jsem se zhoršila ve škole. A já to přád nebrala na vědomí. Přestala jsem menstruovat.
Mamce jednoho dne (zrovna jsem brečela, protože jsem snědla jablko navíc) ruply nervy a odvedla mě k doktorce. Ta mě poslala na haldu testů a bůh ví čeho ještě. Naštěstí jsem v krvi nic neměla. Ale rozhozený metabolismus a to všechno byl problém.
Vlastně mi nejvíc pomohla nejlepší kamarádka. Vyhrabala mě z toho a s její pomocí jsem pomaličku začínala najíždět do normálu. Pořád ještě mívám ale ta "temná období". Jsou to chvíle, kdy si připadám hnusná a tlustá. Jsem schopná si namluvit, že jsou mi džínsy těsnější, nebo že mám tlustější ruce než předešlý den. A potom jsou chvíle, kdy přemýšlím nad tím, jak moc špatné je to, co dělám. A že bych měla přestat. Ale nakonec ve mně zvítězí ta špatná část. Verunka mi pomohla z nejhoršího a stále pomáhá. Jedině ona musela přestát telefonáty ve dvě v noci, kdy jsem jí líčila, jak velká mám stehna. Jedině ona mi doopravdy pomohla. Jak? Pochopila mě.
Usilovně doufám, že se začínám uzdravovat. I váha už ukazuje pozitivnější číslo - 45,5 kg. A pomaličku se to navyšuje. A jednoho dne doufám, že nad tou odpornou nemocí zvítězím úplně. Že bude chvíle, kdy si dám čokoládu a celý týden potom nebudu myslet na to, jakou hloupost jsem to provedla. Jednou třeba...

No, asi se teď ptáte, co bude s blogem dál. Upřímně...nevím. Mamka říkala, že by bylo fajn dělat věco, které jsem dělala dřív tak ráda, že by mi to pomohlo. A tenhle blog mezi ty věci jednoduše patří. Ale na druhou stranu si nejsem jistá, jestli mě to bude bavit i teď, když jsem se tak změnila. Když se všechno změnilo.
Ráda bych se zeptala i vás. Kolik lidí by sem bylo ještě ochotno chodit. Jestli vůbec někdo. Kolik lidí by bylo ochotno vzít to všechno zpátky... Nikoho nenutím, to vůbec ne :)) Prosím všechny, aby hlasovali dole do ankety a vážně po pravdě, prosím :))

To je asi všechno, co jsem chtěla. Cítím se teď i líp, protože jsem to všechny vypasala a dostala to ze sebe. Já tenhle blog zbožňuju :DD No nic, hlásněte prosím v anketě a komentík mi taky udělá radost.
Díky vaše stará a zároveň jiná ROSE *-*

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače