"Život je svině, tak buď větší!!"
__flashReplacement__
__flashReplacement__
__flashReplacement__

Spřáteluji, pište do komentářů :))

Reklamy pište jenom...SEEEM!!!

Hlasujte pro fotku měsíce...H.E.R.E

1. kolo SONM/S....TADÝÝ!!


offlineFL: kapitola XXVIII. - Strach z minulosti

2. dubna 2011 v 12:12 | ROSE *-* |  - Forbidden Love
Takže jsem napsala další kapitolu k Forbidden Love, kterou píšu s Yuiko<3 No nevim, jak se vám bude líbit, já osobně myslím, že nic moc. Jsem ale strašně ráda, že Yuiko po tom všem pořád chce s touhle povídkou pokračovat :))
Pro ty, kdo si úplně nepamatují, co se dělo, malá rekapitulace:
1) Do Forks přijel bratr Elisy, Matt.
2) Naše smečka se pohádala a "rozdělila se" na dva tábory: Hannah, Bill a Fabian X Elis, Matt, Filip, Victor, Nica. Otázkou zůstává...uvědomí si to všechno Fabian dřív, než bude pozdě...?
3) Jacob je dál beznadějně zamilovaný do Elisy.
4) Harry miluje Nicu a ona jeho, ale on dál zůstává s Reneesmé.
5) Cleo v sobě pociťuje trošku z dobra a to hlavně kvůli bráškovi Fabianovi.
6) Violet zůstává stále ve stínu.
7) Quilité nabídli naší partě spojenectví.
Snad se vám bude další kapča líbit a moc se těším na pokračko od Yuiko :))
forbidden love

*=-=Jacob=-=*
Pozoroval jsem ji. Neustále. Obdivoval ji. Ona si obdiv zasloužila. Protože ona...tak krásná, chytrá, tak...dokonalá. A pro mě nedosažitelná. Bohužel. Nutí mě to uvažovat nad tím, jak moc Renesmé zasáhla do životů nás všech. Zničila to, co mohlo být krásné.. Proč? Tuhle otázku pokládá každý z nás tak často.. A na tu jedinou nikdo z nás nezná odpověď.
Upadla. Okamžitě se ve mně napjaly všechny svaly. Chtěl jsem jí pomoct. Ovšem...zatracení upíři jsou rychlejší. Předběhl mě Filip. V tu chvíli jsem měl chuť zakroutit tomu skrčkovi hlavou. Co si o sobě vlastně myslí?! Ani... Žárlil jsem. A uvědomoval jsem si to. A uvědomil jsem si i to, proč jsem tak žárlil. Protože jsem se do ní zamiloval. Elis...

*=-=Nica=-=*

Nechtělo se mi tam. Po tom, co jsem se pohádala s Fabianem... Držela jsem se svého předsevzetí, které znělo - a vlastně i bylo velice jednoduché: nepromluvit s ním ani slovo. Nikdo nemá právo uražet ty, kteří jsou mi nejbližší!!
Elisa odemkla dveře "našeho domova". Nikdy jsem se tu necítila...nejlépe bylo u Charlieho. Milovala jsem to tam. Stejně jako Charlieho. Stal se mým otcem. Až jsem se styděla, jak dlouho jsem za ním nebyla... Dala jsem si předsevzetí - musím za ním zajít.
Vešli jsme do domu. Hannah se tam spokojeně válela na gauči a usmívala se jako měsíček na hnoji. Fabian spal hned vedle. Udělalo se mi hrozně zle. Odvrátila jsem hlavu a prošla kolem do svého pokoje. Elisa, Victor, Matt a Filip udělali to samé.

Druhý den jsem s Victorem na procházku vyšla sama. Hannah a Fabian nejspíš čas bez TOHO považovali za ztracený. Matt a Elisa si povídali a vzpomínali. A Filip zůstal doma se svojí kytarou.
Procházeli jsme městem. Ani jeden z nás nevěděl, co říct a tak bylo ticho. až depresivní ticho. Ale ne takové, kdy člověk neví, co říct, protože si s tím druhým nemá o čem mluvit. S Victorem jsme byli přátelé už od nepaměti. Ale teď jsme oba potřebovali ticho. Protřídit si myšlenky a vůbec...
Přemýšlela jsem o Harrym. Milovala jsem ho a šla bych za ním třeba do pekla. Tím spíš mě bolelo, když jsem ho viděla s NÍ. Nechápala jsem, proč u ní pořád zůstává. Mohl přeci odejít. Ano, neměla by z toho nejspíš moc velkou radost, ale on byl muž!
Ani jsem si nevšimla, že jsem došli až ke Quiletským hranicím. Jen jsem tázavě mrkla na Victora a on přikývnutím souhlasil. Šli jsme tedy rovně. Quilité byli naši spojenci, takže jsme za jejich hranice mohli. Naštěstí.
Ta rezevace byla krásná. Právě že nebyla moderní, ale tím mě tak okouzlila. Domy byly vesměs stejné. Každá ze zahrad, kolem níž jsme procházeli ústila do nádherného lesa, který měl klan k dispozici. Pro vlkodlaky tu byl ráj na zemi. A já vlkodlak byla.
Byla jsem tak okouzlená tím vším kolem, že jsem přeslechla dupot dvou párů nohou. Zaregistrovala jsem až to, jak se otočil Victor. Napodobila jsem ho. Byl to Seth Clearwater a ještě jeden z Quiletské smečky. Nadzdvyhla jsem obočí. Jejich vůdce, Sam, říkal, že jsme spojenci. Ale stejně...
Chlapci smykem zastavili před námi. Na tváři jim hrál poděšený a zmatený výraz. Až jsem se lekla. Byli vlkodlaci a jen tak něco je přeci nevyděsí..
"Co se děje?" otázal se Victor a předběhl mě, protože jsem se chtěla zeptat na to samé.
"Sam svolává smečku a vzkazuje, abyste udělali to samé!" vychrlil ten menší, Seth. Vymněnila jsem si s Victorem udivený pohled.
"Proč?" vypálili jsme s Vicem najednou.
"Jared a Paul měli službu. A za hranicemi slyšeli spoustu kroků. A Jared přísahal, že viděl obrovitánského vlka. Mnohem většího, než Sam..! Byl celý černý...!" vysvětloval Embry a výraz v jeho vystrašeném obličeji byl komický.
Vykulila jsem oči a přestala dýchat. Nechtěla jsem ani na chviličku uvěřit tomu, co nám tu povídal, ale bohužel, to byla asi pravda. A to znamenalo, že jsme všichni mrtví. Ale...jak to...?!
"Kam máme přijít?" vykoktal Victor.
"K domu Blackových. Prý to tam někdo od vás musí znát...!!" odpověděl ještě Embry, potom se otočili a utíkali pryč.
"Hannah říkala, že klan napadli upíři! Že se rozprchli!" zaúpěla jsem, když jsme se rychlým krokem vraceli zpátky do Fabianova domu. Běh by byl určitě rychlejší, ale Vic ještě nemohl tak rychle běžet.
"Třeba...se zase spojili..." pokrčil rameny Victor.
"Myslíš, že to byl vážně Mark?" špitla jsem tiše. On to ale stejně slyšel.
"Podle všeho...!" přikývl smutně a rozrazil dveře domu.

Vběhli jsme do obývacího pokoje. Elisa, Matt a Filip tam seděli a něčemu se smáli.
"Nerad vám to říkám, bando, ale...máme problém. Jeden z Quiletů tvrdí, že tu viděl Marka...!" vyhrkl Victor a unaveně dosedl vedle Filipa na pohovku.
 


Komentáře

1 Yuiko<3 Yuiko<3 | Web | 2. dubna 2011 v 12:54 | Reagovat

to bylo perfektní! suprový, úžasný! nevím co bych na to ještě měla psát mě se to moc líbí!!!

2 Bibi Bibi | Web | 2. dubna 2011 v 14:21 | Reagovat

Ahoj, prepáč že som nebola dlho na blogu, ale dôvody si prečítaj tu :-)
Prepáč za skopírovaný koment :-)

http://twilight-passion.blog.cz/1104/velke-ospravedlnenie

3 Renny♥ Renny♥ | Web | 2. dubna 2011 v 19:03 | Reagovat

Přesně to taky tak mám...abych se s někým seznámila, musim ho vidět a pak si myslet jak na mě vlastně působí..ale děkuju moc ♥ Taky tě mám ráda a to jsem tě v životě neviděla :D Někdy prostě najdu skvělý lidi i na netu ♥

4 Rose♥Carol-your lowe ♥affs♥ Rose♥Carol-your lowe ♥affs♥ | Web | 2. dubna 2011 v 19:39 | Reagovat

Krásný!!!!!!!!!!!!! :) =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

TÉMĚŘ VŠECHNY POSTAVY V POVÍDKÁCH PATŘÍ S.MEYEROVÉ! STRÁNKY NEBYLY VYTVOŘENÉ ZA ÚČELEM ZISKU! 
oddělovače
oddělovače

oddělovače